LOKAL
na
WYNAJEM
5 200 PLN
93,24 PLN/m2
WARSZAWAWola
Opis
Wykończony lokal usługowo-handlowy o powierzchni 55,77 m2 i wysokości 3,76 m z dwoma witrynami (jedna na ulicę Jana Kazimierza, druga na osiedle mieszkaniowe) na parterze
Lokalizacja

Lokal znajduje się w sercu Woli w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Warszawy Odolany. To jedna z najintensywniej rozwijających się części Warszawy. Należy do najgęściej i najliczniej zaludnionych terenów miast. Obecnie znajduje się tu około siedem tysięcy mieszkań. Według przewidywań deweloperów, w ciągu najbliższych trzech lat, liczba ta może zwiększyć się nawet dwukrotnie. Osiedle jest dobrze skomunikowane, już wkrótce podróż metrem do stacji Centrum zajmie niecałe 10 minut. W odległości 300 m od osiedla kursują cztery linie tramwajowe oraz aż dziewięć autobusowych. Stacja metra Part Moczydło powstaje na Woli przy ul. Jana Kazimierza.

Lokal jest na Osiedlu Espresso. Na Osiedlu znajduje się: Ogólnodostępny Espresso Club (klimatyczny angielski pub z bilardem), siłownia z szeregiem urządzeń do ćwiczeń, Kącik Malucha (pomieszczenie w formie placu zabaw), bezpłatne WiFi. Udogodnienia te zdecydowanie pooprawiają komfort życia.

Podana cena netto


Wyposażenie:

Zaplecze 9,77 m2 obejmuje: łazienkę (umywalka, wc, lustro, kafelki i terakota), kuchnię (szafki dolne i górne, lodówka, płyta grzewcza, wyciąg, piekarnik, kafle między szafkami, terakota na podłodze).

Ekspozycja 46 m2 obejmuje: ściany wewnętrzne – tynk gipsowy, stolarkę okienną aluminiową w systemie fasadowym profile termoizolacyjne, drzwi wewnętrzne drewniana, sufit podwieszany z oświetleniem kasetonowym, klimatyzację, wykładzinę na podłodze.

Instalacje: prądowa z gniazdkami, oświetlenie, woda, ogrzewanie miejskie, klimatyzacja, teletechniczne (telefon, internet, telewizja).

Lokal może zostać dostosowany do indywidualnych potrzeb Najemcy.
Szczegóły oferty