Inwestycja
1899000 - 1999000
15910 - 16753 /m2
WARSZAWAMokotów
ul. Piaseczyńska
Opis
Położenie inwestycji zapewnia łatwość skomunikowania z każdą częścią Warszawy, zarówno przy wykorzystaniu komunikacji miejskiej, której przystanki znajdują się w odległości mniejszej niż 200 metrów, jak i dzięki położeniu między dwiema głównymi arteriami stolicy, czyli ulicą Sobieskiego oraz Puławską, zapewniającymi mieszkańcom łatwość wyboru trasy dojazdu do punktu docelowego.

Otoczenie inwestycji to niezwykle łatwy dostęp do realizacji wszelkich potrzeb dnia dziennego. Placówki edukacyjne wszystkich poziomów (przedszkole, szkoła podstawowa oraz liceum) znajdują się w odległości kilku minut spaceru od inwestycji Nova Dolna. Podobnym dystansem charakteryzuje się dostęp do oferty gastronomicznej oraz zaplecza sklepów oraz punktów usługowych.

Rozrywki w pobliżu inwestycji mieszkańcy mogą zażywać dzięki otoczeniu przez parki (Promenada oraz Dreszera), a także dzięki szerokiemu zapleczu fitness, odnowy biologicznej i sportu, zlokalizowanemu w położonym nieopodal ośrodku Warszawianka, który zapewnia SPA, Aquapark, boiska oraz kory tenisowe, a także ośrodek szermierczy.

Udogodnienia: Recepcja, kamień na klatkach, dywan w częściach wspólnych na wybranych kondygnacjach,
Przynależności: przestronne, duże tarasy zgodne z indywidualnymi projektami, ogrody przynależne do apartamentów na parterze.
Bezpieczeństwo: drzwi i okna antywłamaniowe, monitoring, ochrona, teren ogrodzony, wideo domofony.
Ilość budynków w całym projekcie: 1
Ilość mieszkań: 32 apartamenty o wysokości 3m
Garaże: garaże na poziomie -1, klasyczne + platformy
Komunikacja: przystanki autobusowe (300m)
Odległość od Centrum: 3,5km
Szczegóły oferty

Rok budowy2019

Dostępne od2020-01-21