MIESZKANIE
na
SPRZEDAŻ
312 526 PLN
15 350 PLN/m2
WARSZAWAMokotów
ul. Pory
Opis
KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji, PLANOWANY TERMIN REALIZACJI: II kwartał 2023 r.

LOKALE ODDAWANE "POD KLUCZ"

LOKAL : 4.16 [ UWAGA !! - Ceny ofertowe są cenami netto i należy do nich doliczyć 23% VAT ]

/ zestawienie oferowanych lokali znajduje się na stronie brokera: www.homeplus.pl/,1234/78/OI /

Garaże:
Budynek nie będzie wyposażony w miejsca postojowe podziemne do zakupu.
Deweloper będzie dysponował ok 20 miejscami postojowymi, które będzie można wynająć.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Lokale Inwestycyjne, to alternatywna forma inwestycji w nieruchomości, dedykowana osobom, które chcą zainwestować część swojego kapitału w lokale do wynajęcia na stabilnych warunkach.
Ergonomiczny metraż mikrolokali (od 18 do 49 m2), decyduje nie tylko o ich atrakcyjnej cenie, ale również o funkcjonalności wnętrza i łatwości w pozyskaniu do niego najemców.
Niskie koszty utrzymania lokalu to niewątpliwa zaleta zarówno dla właścicieli, jak i przyszłych najemców. Inną ważną cechą lokali inwestycyjnych z perspektywy inwestora jest otrzymanie produktu pod klucz, gotowego do wynajęcia, co pozwala zaoszczędzić czas i wysiłek związany z pracami wykończeniowymi.

Budynek:
7 kondygnacji nadziemnych
78 jednostek jednopokojowych
Wszystkie lokale wykończone pod klucz

Terminy realizacji:
Rozpoczęcie budowy I kwartał 2021 r.,
Zakończenie budowy II kwartał 2023 r.

Mikrolokale zlokalizowane są przy ul. Pory na warszawskim Mokotowie – zielonej, bezpiecznej i modnej dzielnicy, atrakcyjnej zarówno z perspektywy inwestorów, jak i najemców. Bliskość i dobra komunikacja z centrum stolicy sprawiają, że wynajem nieruchomości na Mokotowie interesuje zarówno przedsiębiorców, pracowników firm, jak i studentów, ceniących sobie niezależność, spokój i wysoki standard życia. Inwestycja w mikrolokale to również inwestycja w renomowaną dzielnicę Warszawy o niesłabnącym prestiżu, dająca gwarancję stałego zainteresowania lokalem ze strony najemców.
Szczegóły oferty

Powierzchnia20,36 m2

Cena312 526 PLN

Cena za m215 350 PLN

Liczba pokoi1

Rok budowy2023

Piętro3

Liczba pięter6

Dostępne od2023-06-30