MIESZKANIE
na
SPRZEDAŻ
377 690 PLN
15 150 PLN/m2
WARSZAWAMokotów
ul. Pory
Opis
KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji, PLANOWANY TERMIN REALIZACJI: II kwartał 2023 r.

LOKALE ODDAWANE "POD KLUCZ"

LOKAL : 6.2 [ UWAGA !! - Ceny ofertowe są cenami netto i należy do nich doliczyć 23% VAT ]

/ zestawienie oferowanych lokali znajduje się na stronie brokera: www.homeplus.pl/,1234/78/OI /

Garaże:
Budynek nie będzie wyposażony w miejsca postojowe podziemne do zakupu.
Deweloper będzie dysponował ok 20 miejscami postojowymi, które będzie można wynająć.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Lokale Inwestycyjne, to alternatywna forma inwestycji w nieruchomości, dedykowana osobom, które chcą zainwestować część swojego kapitału w lokale do wynajęcia na stabilnych warunkach.
Ergonomiczny metraż mikrolokali (od 18 do 49 m2), decyduje nie tylko o ich atrakcyjnej cenie, ale również o funkcjonalności wnętrza i łatwości w pozyskaniu do niego najemców.
Niskie koszty utrzymania lokalu to niewątpliwa zaleta zarówno dla właścicieli, jak i przyszłych najemców. Inną ważną cechą lokali inwestycyjnych z perspektywy inwestora jest otrzymanie produktu „pod klucz”, gotowego do wynajęcia, co pozwala zaoszczędzić czas i wysiłek związany z pracami wykończeniowymi.

Budynek:
7 kondygnacji nadziemnych
78 jednostek jednopokojowych
Wszystkie lokale wykończone pod klucz

Terminy realizacji:
Rozpoczęcie budowy I kwartał 2021 r.,
Zakończenie budowy II kwartał 2023 r.

Mikrolokale zlokalizowane są przy ul. Pory na warszawskim Mokotowie – zielonej, bezpiecznej i modnej dzielnicy, atrakcyjnej zarówno z perspektywy inwestorów, jak i najemców. Bliskość i dobra komunikacja z centrum stolicy sprawiają, że wynajem nieruchomości na Mokotowie interesuje zarówno przedsiębiorców, pracowników firm, jak i studentów, ceniących sobie niezależność, spokój i wysoki standard życia. Inwestycja w mikrolokale to również inwestycja w renomowaną dzielnicę Warszawy o niesłabnącym prestiżu, dająca gwarancję stałego zainteresowania lokalem ze strony najemców.
Szczegóły oferty

RynekPierwotny

Powierzchnia24,93 m2

Cena377 690 PLN

Cena za m215 150 PLN

Liczba pokoi1

Rok budowy2023

Piętro6

Liczba pięter7