Szczegóły oferty

Dziekanów Leśny

Dziekanów Leśny

Dom - sprzedaż 511 000 PLN 3 566PLN/m 2
143.3 m2  2018 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji, bez 2% PCC - termin realizacji marzec 2018

segment L2, ogródek - 38 m2 ( w inwestycji sprzedawane są lokale mieszkalne z udziałem w 2100 m2 - działki dla 8 lokali )

Lokale mieszkalne jednorodzinne o powierzchni 143.3m2. Projekt charakteryzuje się nowoczesną formą i niecodzienną kolorystyką.
Standardowy układ funkcjonalny obejmuje: na parterze - salon, kuchnię, garderobę, spiżarnię, WC ze schowkiem pod schodami i przedpokój, na piętrze - 3 pokoje, łazienkę, garderobę oraz hol, a na poddaszu - 2 pokoje oraz łazienkę z pralnią.

W inwestycji zrealizowanych będzie 8 lokali, w tym 4 środkowe (z ogródkami za budynkiem) i 4 skrajne (z dużymi ogródkami z tyłu oraz z boku budynków).
Do każdego lokalu miejsce postojowe.

Julita Banaszek

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę HOMEPLUS Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest HOMEPLUS Nieruchomości z siedzibą w Radzymin (05-250) Al. Jana Pawła II 1B. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).