Szczegóły oferty

Wola Rasztowska

Wola Rasztowska

Dom - sprzedaż 389 000 PLN 2 487,85PLN/m 2
156.36 m2  2018 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Dom położony w miejscowości Wola Rasztowska oddalonej od Warszawy o około 32 km. i 7 km. od Radzymina. Lokalizacja w niedalekiej odległości od trasy S8, zapewnia dojazd do Stolicy w około 20 min. a zarazem gwarantuje ciszę i spokój od miejskiego zgiełku.

Dom położony na działce 500 m2 ( z możliwością powiększenia o kolejne 500m2).

Powierzchnia użytkowa 156,36 m2.

Na dole : Garaż , kotłownia , wiatrołap, schowek pod schodami, łazienka, kuchnia, salon , Gabinet/pokój gościnny

Na górze : 4 Sypialnie w tym jedna z garderobą/łazienką oraz duża łazienka

Dom w stanie Developerskim ( Gazobeton + Styropian 15 cm, okna (pakiet trzy szybowy) , drzwi frontowe i garażowe ( z automatem) Elewacja ( kolor z elementami kamienia lub drewna), Dach pokryty blachodachówką , strop ocieplony pianką poliuretanową, instalacja elektryczna , teletechniczna, alarmowa, rozprowadzone ogrzewanie podłogowe i wyjścia pod grzejniki , tynki wewnętrzne , wylewki betonowe na posadzce ) ogrodzenie z bramą wjazdową, kostka od bramy do garażu i wejścia oraz na tarasie.

W pobliżu : Szkoła podstawowa, Przedszkole, Przychodnia, Kościół , Sklep.

Media: Prąd i woda, + szambo betonowe.
Prace budowlane prowadzone rzetelnie i bez oszczędności na materiale, gwarantujemy jakość i solidność wykonania (udokumentowany fotograficznie każdy etap prac )

Wizualizacje poglądowe, oddające charakter i stylistykę domu.

Zakończenie wszystkich prac : wiosna 2018

Jacek Szuliński

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę HOMEPLUS Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest HOMEPLUS Nieruchomości z siedzibą w Radzymin (05-250) Al. Jana Pawła II 1B. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).