Dziekanów Leśny

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Rynek
Pierwotny
Powierzchnia
159 m2
Powierzchnia użytkowa
136,41 m2
Powierzchnia działki
500 m2
Cena
730 000 PLN
Rok budowy
2019
Dostępne od
2020-06-01
Typ domu
Bliźniak
Numer oferty
23292/78/ODS

Opis nieruchomości

Inwestycja składająca się z dwóch nowoczesnych i energooszczędnych budynków mieszkalnych jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej (dwulokalowych) położonych w Dziekanowie Polskim/Leśnym.

Termin rozpoczęcia inwestycji maj 2019, zakończenia czerwiec 2020.

Projekt charakteryzuje się pięknym wyglądem oraz funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń, w którym oddzielono poszczególne strefy domu.Składa się z dwóch jednakowych segmentów z jednostanowiskowymi garażami. Wydłużenie garażu i umieszczenie nad nimi klatki schodowej umożliwiło wygospodarowanie powierzchni na dodatkowy pokój na parterze oraz w pełni wykorzystać przestrzeń piętra.

Powierzchnia użytkowa jednego segmentu to 135,50 m2 + garaż w bryle budynku 19,22 m2.

Parter składa się z zamkniętego przedsionka, korytarzy łączącego kuchnię z jadalnią, WC, częściowo otwartą kuchnię, dodatkowy pokój – gabinet, garaż z oddzielnym pomieszczeniem kotłowni.


Układ pomieszczeń pozwala na wprowadzenie zmian według własnych potrzeb. Na piętrze projekt przewiduje 3 sypialnie z czego jedna z własną garderobą, łazienkę oraz łazienkę z pralnią lub 3 sypialnie z czego jedna z własną łazienką i garderobą oraz łazienkę ogólną.


Parter składa się z zamkniętego przedsionka, korytarza łączącego kuchnię z jadalnią, WC, częściowo otwartą kuchnię, dodatkowy pokój – gabinet, garaż z oddzielnym pomieszczeniem kotłowni.

Układ pomieszczeń pozwala na wprowadzenie zmian według własnych potrzeb. Na piętrze projekt przewiduje 3 sypialnie z czego jedna z własną garderobą, łazienkę oraz łazienkę z pralnią lub 3 sypialnie z czego jedna z własną łazienką i garderobą oraz łazienkę ogólną.

Inwestycja realizowana przy użyciu wysokiej jakości materiałów:

Ławy żelbetowe w szalunkach na warstwie chudego betonu.

Wykonana w technologii tradycyjnej – Cegła ceramiczna Porotherm gr. 25 cm, 2 stropy żelbetowe.

Elewacja: Grafitowy Styropian Swissporr gr. 20 cm, bonie , tynk silikatowo-silikonowy Ceresit.

Dach: panel dachowy na rąbek stojący, orynnowanie Galeco.

Okna profil VEKA 3-szybowe 6 komorowe.

Drzwi wejściowe drewniane Agmar.

Bramy garażowe Wiśniowski.

Bramy wjazdowe automatyczne, furtki elektrozamek.

Pełne ogrodzenie, kostka.

Domy wyposażone w piec gazowy Viessmann Vitodens 100 wraz z zasobnikiem ciepłej wody 100 l oraz grzejniki płytowe Sterlad + ogrzewanie podłogowe na parterze i w łazience na piętrze.

Pełna instalacja elektryczna, alarmowa, telewizyjna, internetowa, domofon.

Kontakt

Julita Banaszek

Julita Banaszek

Doradca Klienta

Telefon:
600 393 800
Telefon:
22 627 11 87
E-mail:
julita.banaszek@homeplus.pl
Skype:
lomianki_01

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę HOMEPLUS Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest HOMEPLUS Nieruchomości z siedzibą w Radzymin (05-250) Al. Jana Pawła II 1B. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).