Szczegóły oferty

Dziekanów Leśny

Dziekanów Leśny

Dom - sprzedaż 530 000 PLN 3 117,65PLN/m 2
170 m2  2009 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Dom w zabudowie bliźniaczej z użytkowym poddaszem i garażem.

Nowoczesna architektura. Bardzo atrakcyjna lokalizacja (na granicy rezerwatu natury 2000, z pięknym widokiem, niczym nie przysłoniętym). W cichym miejscu - oddalony o 100 m od jednopasmowej drogi asfaltowej.

Dogodny transport autobusem do metra Młociny, oraz do centrum Łomianek (Przedszkola, szkoły, basen, zajęcia sportowe, szkoły językowe, sklepy.)

Istnieje możliwość zakupu drugiej, większej (podpiwniczonej) połowy domu ( w stanie surowym zamkniętym)

Julita Banaszek

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę HOMEPLUS Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest HOMEPLUS Nieruchomości z siedzibą w Radzymin (05-250) Al. Jana Pawła II 1B. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).