Szczegóły oferty

Kowalicha

Kowalicha

Dom - sprzedaż 179 000 PLN 5 114PLN/m 2
35 m2  Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Dom letniskowy o powierzchni użytkowej ok. 35 m2.
Na dole znajduje się pokój z aneksem kuchennym i łazienka (w łazience nie ma WC, jest wanna i bojler). Kuchnia umeblowana.
Na poddaszu znajduje się jedno pomieszczenie z trzema oknami. Jest zadaszony taras o powierzchni ok. 14 m2. W bryle domu znajduje się także pomieszczenie gospodarcze. Ponadto na działce znajduje się garaż blaszany jednostanowiskowy i murowany grill.
Woda z własnego ujęcia (studnia wbita na 19 m).

Budynek jest ocieplony wełną mineralną, w tym dach. Na dachu blacha. Dom w dobrym stanie technicznym.Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Położona jest na terenie zabudowy mieszkaniowej letniskowej.

Działka częściowo zadrzewiona, zagospodarowana i ogrodzona.

Do komunikacji autobusowej ok. 1 km. Wokół głównie zabudowa rekreacyjna, ale także całoroczna.l

Wojciech Bojanowski

Kontakt


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest HOMEPLUS Nieruchomości z siedzibą w Warszawa (00-093) przy Daniłowiczowska 18 lok. 24. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).