Izbica

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Rynek
Wtórny
Powierzchnia
67 m2
Powierzchnia użytkowa
67 m2
Powierzchnia działki
2 150 m2
Cena
285 000 PLN
Rok budowy
1986
Dostępne od
2019-02-05
Typ domu
Letniskowy
Rodzaj ogrzewania
Kominkowe
Numer oferty
22676/78/ODS

Opis nieruchomości

KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI.

Do sprzedaży parterowy murowany dom letniskowy z użytkowym poddaszem. Powierzchnia użytkowa budynku ok. 67 m2. Dom jest podpiwniczony. Na parterze znajdują się dwa pokoje, kuchnia, łazienka i taras. Na górze są dwa pokoje.
Ogrzewanie kominkowe.

Na działce znajduje się również budynek gospodarczy.

Działka objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, który dla tego terenu przewiduje zabudowę mieszkaniową jednorodzinną i/lub zabudowę rekreacji indywidualnej. Przeznaczenie uzupełniające - usługi nieuciążliwe.

Powierzchnię biologicznie czynną działki określono na 60 %. Działkę można podzielić, minimalna powierzchnia nowo wydzielonej działki budowlanej wynosi 900 m2.

Działka położona jest w drugiej linii zabudowy od Zalewu Zegrzyńskiego. Szerokość działki przy głównej drodze dojazdowej ok. 27 m, przeciwległy ok. 34 m, prawy ok. 69 m, lewy ok. 74 m. Możliwy także dojazd z drogi wewnętrznej.

Media: woda miejska plus własne ujęcie , prąd, gaz. Jest szambo.

W okolicy zabudowa jednorodzinna i letniskowa, pensjonatowa, ośrodki wypoczynkowe, przystanie wodne. Dobra komunikacja z Warszawą.

Parametry dodatkowe

  • Ogród: Tak

Kontakt

Wojciech Bojanowski

Wojciech Bojanowski

Doradca Klienta

Telefon:
509 209 101
Mobile:
22 786 64 50
Email:
wojciech.bojanowski@homeplus.pl
Skype:
radzymin_14

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę HOMEPLUS Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest HOMEPLUS Nieruchomości z siedzibą w Radzymin (05-250) Al. Jana Pawła II 1B. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).