Radzymin

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Powierzchnia użytkowa
123 m2
Rok budowy
2009
Typ domu
Pół bliźniaka
Rodzaj ogrzewania
Gazowe
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak
Numer oferty
4044/78/ODW

Opis nieruchomości

Do wynajęcia połowa bliźniaka w pobliżu centrum Radzymina. Jest to budynek spełniający funkcje mieszkalne i biurowo usługowe.

Na piętrze domu zlokalizowane jest dwupokojowe mieszkanie. Mieszkanie jest umeblowane. Składa się z dwóch pokoi odpowiednio o powierzchni 19,1 m2 i 18,5 m2, kuchni o powierzchni 11,5 m2 oraz łazienki 9,6 m2. Resztę powierzchni stanowi korytarz 4,6 m2 i klatka schodowa 5,2 m2. Rozkład pomieszczeń mieszkania na załączonym rzucie.

Na parterze znajduje się pomieszczenie biurowo-usługowe. W jego skład wchodzą dwa oddzielne pomieszczenia, jedno o powierzchni 23,3 m2 z dużą witryną od strony ulicy, drugie o powierzchni 18,5 m2 na zapleczu. Oba pomieszczenie łączy hall o powierzchni 6 m2. W lokalu znajduje się też łazienka z prysznicem o powierzchni 8,5 m2. Rozkład pomieszczeń lokalu przedstawia załączony rzut.

Do budynku doprowadzone są wszystkie media. Ogrzewanie gazowe. W lokalu usługowym rozprowadzona instalacja do klimatyzacji.
Przed lokalem usytuowane są miejsca parkingowe. Teren wyłożony kostką brukową. Nieruchomość ogrodzona. Jest mały ogródek.

Do czynszu najmu należy doliczyć opłaty eksploatacyjne (prąd, woda,gaz).

Kontakt

Wojciech Bojanowski

Wojciech Bojanowski

Doradca Klienta

Mobile:
509 209 101
Telefon:
22 786 64 50
Email:
wojciech.bojanowski@homeplus.pl
Skype:
radzymin_14

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę HOMEPLUS Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest HOMEPLUS Nieruchomości z siedzibą w Radzymin (05-250) Al. Jana Pawła II 1B. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).