Kołaków

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Przeznaczenie działki
Budowlana
Kształt działki
Nieregularny
Ogrodzenie
Częściowe
Numer oferty
21688/78/OGS

Opis nieruchomości

Działka budowlana w miejscowości Kołaków położonej ok. 8 km od Radzymina i węzła trasy S 8. Dobry dojazd do Warszawy.

Nieruchomość objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego i znajduje się na terenie przeznaczonym pod mieszkalnictwo jednorodzinne. Dopuszcza się budowę obiektów mieszkaniowo - pensjonatowych, letniskowych i nieuciążliwą działalnością gospodarczą.
Dla działki było już wydane pozwolenie na budowę domu jednorodzinnego. Jest projekt domu. Działka częściowo ogrodzona, podmurówka betonowa, słupki.

Dojazd do działki drogą wewnętrzną utwardzoną. Do drogi asfaltowej ok. 35 m.

Cena do negocjacji!

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Utwardzona

Kontakt

Wojciech Bojanowski

Wojciech Bojanowski

Doradca Klienta

Mobile:
509 209 101
Telefon:
22 786 64 50
Email:
wojciech.bojanowski@homeplus.pl
Skype:
radzymin_14

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę HOMEPLUS Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest HOMEPLUS Nieruchomości z siedzibą w Radzymin (05-250) Al. Jana Pawła II 1B. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).