Szczegóły oferty

Rynia

Rynia

Działka - sprzedaż 130 000 PLN 191,74PLN/m 2
 / 678 m2  Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Działka zabudowana parterowym domem letniskowym położona w pobliżu Zalewu Zegrzyńskiego (ok. 500 m). Dom do remontu lub rozbiórki.

W domu znajduje się pokój dzienny, trzy pokoje sypialne, mała kuchnia i łazienka. Okolica spokojna, blisko plaża i port jachtowy, ośrodki wypoczynkowe.

Media w drodze asfaltowej przylegającej do działki do podłączenia.

Komunikacja z Warszawą MZK.

Wojciech Bojanowski

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę HOMEPLUS Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest HOMEPLUS Nieruchomości z siedzibą w Radzymin (05-250) Al. Jana Pawła II 1B. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).