Krusze

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Przeznaczenie działki
Budowlana
Numer oferty
21820/78/OGS

Opis nieruchomości

Działka budowlana objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Położona jest na terenie przeznaczonym pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną i usług nieuciążliwych.

Zabudowa usługowa może być realizowana jako wolnostojąca lub jako wbudowana w zabudowę mieszkaniową. Zabudowa mieszkaniowa może być realizowana jako wolnostojąca lub bliźniacza.

Minimalną powierzchnia biologicznie czynną działki określono na poziomie 40 %.

Nieruchomość zlokalizowana jest w pierwszej linii zabudowy od drogi asfaltowej. W najbliższej okolicy nowa zabudowa mieszkalna i siedliskowa.

Do trasy S8 (węzeł Emilianów ok. 7 km, najbliższe miasta Radzymin ok. 15 km, Wołomin ok. 17 km.

Możliwość dokupienia sąsiedniej działki o podobnej powierzchni (druga linia zabudowy).

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

Wojciech Bojanowski

Wojciech Bojanowski

Doradca Klienta

Mobile:
509 209 101
Telefon:
22 786 64 50
Email:
wojciech.bojanowski@homeplus.pl
Skype:
radzymin_14

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę HOMEPLUS Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest HOMEPLUS Nieruchomości z siedzibą w Radzymin (05-250) Al. Jana Pawła II 1B. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).