Radzymin

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Przeznaczenie działki
Budowlana
Kształt działki
Prostokąt
Ogrodzenie
Inne
Numer oferty
21559/78/OGS

Opis nieruchomości

Działka budowlana w centrum Radzymina położona na terenie zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i usług nieuciążliwych. Przeznaczenie podstawowe: zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna wolnostojąca i bliźniacza. Przeznaczenie dopuszczalne: usługi nieuciążliwe o charakterze nie kolidującym z przeznaczeniem podstawowym, wbudowane i wolnostojące.

Wskaźnik minimalnej powierzchni biologicznie czynnej wynosi 30%. Maksymalna wysokość zabudowy: 3 kondygnacje, nie więcej niż 12,0 m.

Działka ogrodzona. Wszystkie media w drodze przylegającej do działki.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Utwardzona

Kontakt

Wojciech Bojanowski

Wojciech Bojanowski

Doradca Klienta

Telefon:
509 209 101
Mobile:
22 786 64 50
Email:
wojciech.bojanowski@homeplus.pl
Skype:
radzymin_14

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę HOMEPLUS Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest HOMEPLUS Nieruchomości z siedzibą w Radzymin (05-250) Al. Jana Pawła II 1B. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).