Szczegóły oferty

Kowalicha

Kowalicha

Działka - sprzedaż 179 000 PLN 118,94PLN/m 2
 / 1505 m2  Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Położona jest na terenie zabudowy mieszkaniowej letniskowej.

Działka częściowo zadrzewiona, zagospodarowana i ogrodzona. Na działce posadowiony jest dom letniskowy o powierzchni użytkowej ok. 35 m2.
Na dole znajduje się pokój z aneksem kuchennym i łazienka (w łazience nie ma WC, jest wanna i bojler). Kuchnia umeblowana.
Na poddaszu znajduje się jedno pomieszczenie z trzema oknami. Jest zadaszony taras o powierzchni ok. 14 m2. W bryle domu znajduje się także pomieszczenie gospodarcze. Ponadto na działce znajduje się garaż blaszany jednostanowiskowy i murowany grill.
Woda z własnego ujęcia (studnia wbita na 19 m).

Budynek jest ocieplony wełną mineralną, w tym dach. Na dachu blacha. Dom w dobrym stanie technicznym.

Do komunikacji autobusowej ok. 1 km. Wokół głównie zabudowa rekreacyjna, ale także całoroczna.l

Wojciech Bojanowski

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę HOMEPLUS Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest HOMEPLUS Nieruchomości z siedzibą w Radzymin (05-250) Al. Jana Pawła II 1B. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).