Radzymin

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Przeznaczenie działki
Budowlana
Kształt działki
Prostokąt
Numer oferty
21746/78/OGS

Opis nieruchomości

Działka budowlana położona w Rejentówce w pobliżu Radzymina. Działka zalesiona, ogrodzona siatką z trzech stron.

Prąd i woda miejska do podłączenia. W pobliżu jest też gazociąg.

Działka objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Położona jest na terenach przeznaczonych pod zabudowę jednorodzinną wolnostojącą i letniskową na terenach leśnych.

Rejentówka zlokalizowana jest w granicach administracyjnych miasta Radzymin (teren głównie zalesiony). W sąsiedztwie w większości nowa zabudowa jednorodzinna oraz letniskowa.

Miejscowość dobrze skomunikowana z Warszawą.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Polna droga

Kontakt

Wojciech Bojanowski

Wojciech Bojanowski

Doradca Klienta

Mobile:
509 209 101
Telefon:
22 786 64 50
Email:
wojciech.bojanowski@homeplus.pl
Skype:
radzymin_14

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę HOMEPLUS Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest HOMEPLUS Nieruchomości z siedzibą w Radzymin (05-250) Al. Jana Pawła II 1B. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).