Nasielsk

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Przeznaczenie działki
Komercyjna
Kształt działki
Prostokąt
Ogrodzenie
Brak
Numer oferty
21808/78/OGS

Opis nieruchomości

Do sprzedaży działka przemysłowa o łącznej powierzchni 34019 m2. Składają się na nią dwie działki bezpośrednio przylegające do siebie o powierzchni 22789 m2 i 11230 m2.

Większa działka przylega do biologicznej oczyszczalni ścieków , co minimalizuje koszta przyłącza kanalizacyjnego , powietrze jest zbadane mikrobiologicznie. W pobliżu biegną linie średniego napięcia. Przez teren gminy, w relacji wschód zachód, na dł. 21 km, przebiega magistralny gazociąg przesyłowy wysokiego ciśnienia istnieje możliwość podłączenia ze stacjami redukcyjno-pomiarowymi pierwszego stopnia.

W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego teren przeznaczony jest: obiekty przemysłowe , składy , magazyny , usługi gospodarcze o szerokim zakresie , usługi komunalne , rzemiosło , usługi komunikacyjne w tym stacje paliw , handel hurtowy i inne zbliżone funkcje.
Plan dopuszcza na tym terenie lokalizację inwestycji, które mogą znacząco oddziaływać na środowisko.

Działki położone są w niedalekiej odległości od Warszawy (ok. 50 km), od lotniska w Modlinie (ok. 20 km), od Legionowa (ok. 25 km), od węzła kolejowego (ok. 3 km), od drogi krajowej E-7 (ok.30 km).

Cena sprzedaży działki NETTO.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

Wojciech Bojanowski

Wojciech Bojanowski

Doradca Klienta

Telefon:
509 209 101
Telefon:
22 786 64 50
E-mail:
wojciech.bojanowski@homeplus.pl
Skype:
radzymin_14

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę HOMEPLUS Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest HOMEPLUS Nieruchomości z siedzibą w Radzymin (05-250) Al. Jana Pawła II 1B. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).