Radzymin

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Przeznaczenie działki
Usługowa
Kształt działki
Prostokąt
Numer oferty
22164/78/OGS

Opis nieruchomości

Działka usługowa położona niedaleko od centrum Radzymina. Objęta jest miejscowy planem zagospodarowania przestrzennego, który dla tego terenu jako przeznaczenie ustala : usługi nieuciążliwe o funkcjach: handlu, turystyki, rekreacji,gastronomii, kultury, sportu.

Wskaźnik minimalnej powierzchni biologicznie czynnej wynosi 70%, maksymalnej intensywności zabudowy 0,8, a maksymalną wysokość zabudowy określono 3 kondygnacje, nie więcej niż 15,0 m.

Prąd w pobliżu do podłączenia.

W pobliżu stacja PKP z linią SKM do Warszawy.

Cena do negocjacji.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Polna droga

Kontakt

Maciej Piotrowski

Maciej Piotrowski

Doradca Klienta rynku pierwotnego

Telefon:
608344701
E-mail:
maciek.piotrowski@homeplus.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę HOMEPLUS Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest HOMEPLUS Nieruchomości z siedzibą w Radzymin (05-250) Al. Jana Pawła II 1B. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).