Izbica

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Przeznaczenie działki
Budowlana
Ogrodzenie
Siatka
Numer oferty
21706/78/OGS

Opis nieruchomości

KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI.

Zabudowana działka gruntu w drugiej linii zabudowy od Zalewu Zegrzyńskiego. Szerokość działki przy głównej drodze dojazdowej ok. 27 m, przeciwległy bok ok. 34 m, prawy ok. 69 m, lewy ok. 74 m.

Działka objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, który dla tego terenu przewiduje zabudowę mieszkaniową jednorodzinną i/lub zabudowę rekreacji indywidualnej. Przeznaczenie uzupełniające - usługi nieuciążliwe.

Powierzchnię biologicznie czynną działki określono na 60 %. Działkę można podzielić, minimalna powierzchnia nowo wydzielonej działki budowlanej wynosi 900 m2.

Na działce znajduje się parterowy murowany dom letniskowy z użytkowym poddaszem. Powierzchnia użytkowa budynku ok. 67 m2. Dom jest podpiwniczony. Na parterze znajdują się dwa pokoje, kuchnia, łazienka i taras. Na górze są dwa pokoje.
Ogrzewanie kominkowe.
Dom został wybudowany w 1986 roku. Na działce znajduje się również budynek gospodarczy.

Media: woda miejska plus własne ujęcie , prąd, gaz. Jest szambo.
W okolicy zabudowa jednorodzinna i letniskowa, pensjonatowa, ośrodki wypoczynkowe, przystanie wodne. Dobra komunikacja z Warszawą.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Utwardzona

Kontakt

Wojciech Bojanowski

Wojciech Bojanowski

Doradca Klienta

Telefon:
509 209 101
Mobile:
22 786 64 50
Email:
wojciech.bojanowski@homeplus.pl
Skype:
radzymin_14

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę HOMEPLUS Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest HOMEPLUS Nieruchomości z siedzibą w Radzymin (05-250) Al. Jana Pawła II 1B. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).