Cegielnia

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Przeznaczenie działki
Budowlana
Kształt działki
Nieregularny
Numer oferty
21685/78/OGS

Opis nieruchomości

Działka budowlana na pograniczu Radzymina i Słupna położona na terenach przeznaczonych pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną i zabudowę mieszkaniową ekstensywną.

Działka posiada część siedliskową ze starym budynkiem mieszkalnym, stodołą i budynkiem gospodarczym (powierzchnia tej części ok 1100 m2). Budynki do kapitalnego remontu lub wyburzenia. Pozostała część działki pusta.

Dojazd asfaltowy.

Media: prąd na działce, gaz (jest skrzynka na działce), woda miejska (w drodze do podłączenia).

Istnieje możliwość podziału działki (minimalna powierzchnia nowoutworzonej działki wynosi 1000 m2). Powierzchnię biologicznie czynną określono na poziomie 50 %.

Możliwy także zakup mniejszej powierzchni.

Nieruchomość położona ok. 500 m od dawnego odcinka S-8.

Cena do negocjacji!

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

Wojciech Bojanowski

Wojciech Bojanowski

Doradca Klienta

Mobile:
509 209 101
Telefon:
22 786 64 50
Email:
wojciech.bojanowski@homeplus.pl
Skype:
radzymin_14

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę HOMEPLUS Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest HOMEPLUS Nieruchomości z siedzibą w Radzymin (05-250) Al. Jana Pawła II 1B. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).