Łąki

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Przeznaczenie działki
Budowlana
Ogrodzenie
Częściowe
Numer oferty
21713/78/OGS

Opis nieruchomości

Nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem warsztatowym. W budynku są trzy pomieszczenia, w jednym z nich jest kanał warsztatowy. Dwa połączone są ze sobą o powierzchni ok. 150 m2 i jedno magazynowe o powierzchni ok. 80 m2. Jest kuchnia i łazienka. Na antresoli znajduje się pokój mieszkalny.
Budynek murowany z ocieplonym dachem pokrytym onduliną. Rozprowadzona instalacja grzewcza (grzejniki). Piec grzewczy olejowy. Okna plastykowe.
Aktualnie w budynku znajduje się pracownia projektowa, ale może być on wykorzystany także w innych celach, np. warsztat, magazyn itp.
Media: prąd, siła, woda z własnego ujęcia, szambo. W drodze przylegającej do działki jest wodociąg i gazociąg (możliwość podłączenia się).
Działka ogrodzona z dwóch stron. Dojazd utwardzony. Szerokość działki przy drodze dojazdowej ok. 30 m. Do drogi asfaltowej ok. 100 m.
Nieruchomość położona jest ok. 2 km od Radzymina. Dobry dojazd do Warszawy nowo wybudowaną obwodnicą Marek.

Cena do negocjacji.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Utwardzona

Kontakt

Wojciech Bojanowski

Wojciech Bojanowski

Doradca Klienta

Mobile:
509 209 101
Telefon:
22 786 64 50
Email:
wojciech.bojanowski@homeplus.pl
Skype:
radzymin_14

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę HOMEPLUS Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest HOMEPLUS Nieruchomości z siedzibą w Radzymin (05-250) Al. Jana Pawła II 1B. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).