Arciechów

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Przeznaczenie działki
Budowlana
Numer oferty
21937/78/OGS

Opis nieruchomości

Działka budowlana w Arciechowie znanej miejscowości wypoczynkowej położonej przy ujściu Bugu do zbiornika Zalewu Zegrzyńskiego.

Nieruchomość objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego i położona jest na terenie zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i zabudowy rekreacji indywidualnej . Dopuszcza się realizację uzupełniającej zabudowy usługowej wolnostojącej lub zabudowy usługowej przybudowanej do budynków mieszkaniowych.

Nieruchomość składa się z trzech sąsiadujących ze sobą działek Istnieje możliwość jej podziału. Minimalną powierzchnię nowo wydzielanej działki określono na 700 m2. Przy ewentualnym podziale całości jedna z tych działek, biorąc pod uwagę jej szerokość może pełnić funkcję wewnętrznej drogi dojazdowej.

Minimalną powierzchnię biologicznie czynną określono na poziomie 70% powierzchni działki budowlanej.
Media: prąd do podłączenia (skrzynka energetyczna w pobliżu).

Nieruchomość zlokalizowana jest w sąsiedztwie już istniejącej zabudowy letniskowej i całorocznej, dużego kompleksu leśnego. Do ujścia Bugu i Narwi ok. 1,4 km.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Polna droga

Kontakt

Wojciech Bojanowski

Wojciech Bojanowski

Doradca Klienta

Telefon:
509 209 101
Telefon:
22 786 64 50
E-mail:
wojciech.bojanowski@homeplus.pl
Skype:
radzymin_14

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę HOMEPLUS Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest HOMEPLUS Nieruchomości z siedzibą w Radzymin (05-250) Al. Jana Pawła II 1B. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).