Magdalenka

ul. Jodłowa

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
904/78/OI
 

Opis nieruchomości

Kameralne osiedle dziesięciu domów, które dzięki zastosowanym rozwiązaniom architektonicznym i przestrzennym, wkomponowują się w leśny krajobraz. Nowoczesna architektura w otoczeniu 70-letnich drzew tworzy wyjątkowy charakter i klimat tego miejsca. Zamieszkanie tutaj da poczucie wolności i życie w symbiozie z naturą w zielonej enklawie blisko metropolii.

Cały projekt składa się z 10 nowych domów o powierzchniach od 231 do 252 metrów kwadratowych.

Dostępne są domy:

4-pokojowe o powierzchni 252 m2 (5 domów),
5-pokojowe o powierzchni 231 m2 (5 domów).

Termin realizacji : 31 marzec 2019

Można poczuć dotyk natury, ale i wygodę dojazdu do centrum Warszawy.
Prestiżowa lokalizacja i niepowtarzalna architektura – eleganckie domy, z innowacyjnymi rozwiązaniami technicznymi, zbudowane ze sprawdzonych materiałów wiodących marek.

Z gwarancją najwyższej jakości wykonania.

szczególnie zwraca uwagę na:

funkcjonalne usytuowania wjazdów i garażów, a na życzenie obrotnica ułatwiająca parkowanie auta bez konieczności manewrowania
okna z automatyką oraz, na życzenie, przesuwne drewniane żaluzje
do wyboru budynki z elewacją z wysokiej jakości drewna lub w tradycyjnym wykończeniu z drewnianymi elementami

Liczba kondygnacji: domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń: na wszystkich kondygnacjach po 300 cm wysokości.
Standard wykończenia: standard deweloperski.
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Garaże: domy posiadają garaże.

Powiat piaseczyński znajduje się w środkowej części województwa mazowieckiego i należy do najbogatszych oraz najintensywniej rozwijających się powiatów w Polsce. W jego obrębie znajdują się miasta: Piaseczno, Konstancin-Jeziorna, Góra Kalwaria, Tarczyn oraz 223 wsie. Obszar o powierzchni 621 km2 przecinają liczne rzeki, m.in. Wisła, Jeziorka, Czarna, Utrata, a w ich dolinach występują łąki i torfowiska. Znaczne połacie terenu zajmują lasy, np. Chojnowskie, zaś pejzaż urozmaicają stawy, zalewy i wydmy. Warunki naturalne sprzyjają turystce i rekreacji, toteż w powiecie znajdują się liczne obiekty i kluby sportowe, tereny do jazdy konnej, kąpielisko Zalesie Górne oraz dobrze rozwinięta baza noclegowa i gastronomiczna. Dominuje niska zabudowa mieszkaniowa i usługowo-handlowa, a do obiektów zabytkowych należą m.in. Zamek w Czersku, wille i dwory. Ważne arterie to trasa E77 oraz drogi krajowe: nr 79 i nr 50. Do stolicy kursuje stąd 18 linii autobusowych warszawskiej komunikacji miejskiej.
Komunikacja

Powiat piaseczyński posiada dogodne połączenie ze stolicą dzięki 18 liniom autobusowym warszawskiej komunikacji miejskiej. W obrębie powiatu kursują również autobusy PKS, busy i pociągi, zaś do ważniejszych arterii należą: trasa europejska E77 oraz drogi krajowe: nr 50 (Tranzytowa Obwodnica Warszawy) i nr 79 (Warszawa – Kraków – Bytom). W odległości 600 metrów od inwestycji Nowa Magdalenka znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: JESIONOWA 01 (MAGDALENKA).
Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 1 500 m Wolniak W.M. Apteka sp.p., w odległości 1 500 m Ośrodek Zdrowia Salus, w odległości 1 500 m Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej SALUS.
Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: UP Magdalenka w odległości 1 400 m, Urząd Pocztowy w odległości 1 400 m, Missfactor.pl - Odzież damska w odległości 1 400 m.

Mapa

Kontakt

Ireneusz Kurzyński

Ireneusz Kurzyński

Pośrednik - licencja zawodowa 2607

Mobile:
608 068 700
Telefon:
22 627 11 87
Email:
ireneusz.kurzynski@homeplus.pl
Skype:
irekhomeplus
Numer licencji:
2607

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę HOMEPLUS Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest HOMEPLUS Nieruchomości z siedzibą w Radzymin (05-250) Al. Jana Pawła II 1B. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).