Szczegóły oferty

Warszawa, Śródmieście, ul. Jurija Gagarina

Warszawa, Śródmieście, ul. Jurija Gagarina

Mieszkanie - sprzedaż 354 900 PLN 13 000PLN/m 2
27.3 m2  Pokoje: 1 1937 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
KUPNO OD DEWELOPERA , kamienica z 1937 po rewitalizacji - termin zakończenia rewitalizacji II kwartał 2019r., 0 % prowizji,

LOKAL 28 , Ekspozycja na strony świata płd.

komórka lokatorska ( obowiązkowa !! ) 6000 zł/m2 ( koszt dodatkowy !! )

Kamienica położona w wyjątkowym miejscu vis a vis wejścia do Łazienek Królewskich.

Ulica Gagarina w obecnym kształcie została wytyczona około roku 1957, w miejsce uliczek dawnej osady Sielce, powstałych na przełomie XIX i XX wieku. Jej pierwotna nazwa - Nowoparkowa, została zmieniona w 1961 r. na cześć Jurija Gagarina pierwszego człowieka w kosmosie.

Najstarszymi budynkami wzdłuż dzisiejszego przebiegu ulicy była narożna willa przy Belwederskiej oraz rogatki czerniakowskie wybudowane ok. 1820r., rozebrane po II wojnie światowej. Nowa zabudowa zaczęła pojawiać się dopiero pod koniec lat 30. XX wieku, z tego też okresu pochodzi prezentowana kamienica, która została wzniesiona w duchu funkcjonalizmu, z podkreśleniem dolnej partii klinkierowymi płytkami oraz z zaakcentowaniem elewacji kolorowymi pasami.

Odrestaurowana elewacja i oryginalne dekoracje sztukatorskie.
Kamienica 3-piętrowa.
Na piętrach 1-3 głównie małe mieszkania jedno i dwupokojowe.
Wymienione wszystkie instalacje w budynku, nowe przyłącza mediów.
Drzwi balkonowe i tarasowe – dwu - lub jednoskrzydłowe.
Posadzki gotowe pod każdy rodzaj wykończenia.
Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej.
Wysokość mieszkań od 3,10 m do 3,20 m.

Lokalizacja

Aby przekonać się o wyjątkowości położenia kamienicy wystarczy wyjrzeć przez okno. Dosłownie po drugiej stronie ulicy rozpościerają się Łazienki Królewskie, niedaleko stąd jest do Ogrodu Botanicznego, a Traktem Królewskim można w kilka minut dotrzeć na Nowy Świat, Krakowskie Przedmieście i Stare Miasto.

Budynek zlokalizowany jest blisko skrzyżowania z Belwederską, jedną z głównych arterii komunikacyjnych tej części Warszawy. W pobliżu przebiegają liczne linie autobusowe, dotarcie na ulicę Puławską i Plac Unii Lubelskiej to kwestia jednego przystanku, a dojazd do ścisłego centrum miasta zajmuje kilka minut. W pobliżu przebiegają liczne ścieżki rowerowe oraz spacerowe w sam raz dla osób aktywnych.

Codzienne sprawunki można łatwo tu zrobić w licznych małych sklepach i punktach usługowych lub szybko dojechać do kilku pobliskich centrów handlowych. W okolicy znajdują się również m.in. szkoły, apteki, urzędy i szpital. Nie brakuje dobrych restauracji, do których można wybrać się spacerem.

Ireneusz Kurzyński

Kontakt


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest HOMEPLUS Nieruchomości z siedzibą w Warszawa (00-093) przy Daniłowiczowska 18 lok. 24. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).