Szczegóły oferty

Nowe Załubice

Nowe Załubice

Działka - sprzedaż 120 000 PLN 111,73PLN/m 2
 / 1074 m2  Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Zalesiona działka rekreacyjna o powierzchni 1074 m2 w Nowych Załubicach, 35 km od Warszawy, położona blisko Zalewu Zegrzyńskiego, Bugu i rzeki Rządzy.
Działka ogrodzona (nowe ogrodzenie, metalowa brama wjazdowa).
Na działce parterowy dom letniskowy (drewniany) o powierzchni użytkowej 47 m2. W domu są trzy pokoje, kuchnia, weranda, kabina prysznicowa, WC, bojler.
Instalacja alarmowa i TV.
Cicha, spokojna okolica. W sąsiedztwie domy rekreacyjne i całoroczne.
W pobliżu komunikacja MZK.

Wojciech Bojanowski

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę HOMEPLUS Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest HOMEPLUS Nieruchomości z siedzibą w Radzymin (05-250) Al. Jana Pawła II 1B. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).