Szczegóły oferty

Łomianki

Łomianki

Dom - sprzedaż 790 000 PLN 5 448,28PLN/m 2
145 m2  Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Segment skrajny, na końcu szeregu.
Jest to ostatnia nieruchomość w szeregu złożonym z czterech domów
Dom jest położony na działce o powierzchni 392m2, posiada urządzony ogród.
Powierzchnia użytkowa to 145m2 na dwóch kondygnacjach, bez piwnicy.
Program funkcjonalny: salon, częściowo otwarta kuchnia, 4 sypialnie, 2 łazienki, wiatrołap, komunikacja, ogrzewany garaż.
Dom w pełni wykończony, możliwy do zamieszkania bez remontu.
Ogrzewanie gazowe, wodociąg, kanalizacja oraz energia elektryczna z sieci miejskich.

Oferta dla osób poszukujących nieruchomości wykończonej w wysokim standardzie, w bardzo dobrej lokalizacji na prestiżowym osiedlu.

Julita Banaszek

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę HOMEPLUS Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest HOMEPLUS Nieruchomości z siedzibą w Radzymin (05-250) Al. Jana Pawła II 1B. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).