Szczegóły oferty

Warszawa, Włochy, Borsucza

Warszawa, Włochy, Borsucza

Inwestycja -
m2  2020 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Pięć ośmio-kondygnacyjnych budynków.
Budynek A - jako drugi etap inwestycji.
Szeroki wybór apartamentów (od 1- do 4-pokojowych) oraz równie duży wybór metrażu (od 28 do 85 m2).

Cechą charakterystyczną tego projektu będą duże zielone patia zaprojektowane w taki sposób, aby łączyły funkcje użytkowe i estetyczne – ponieważ prawdziwy komfort, to coś więcej niż przestronne wnętrza czy łatwy dostęp do miejskiej infrastruktury.

W pobliżu osiedla znajduje się wiele przystanków komunikacji miejskiej, sklepy oraz obiekty sportowo-rekreacyjne. Z kolei miłośnicy spacerów i wypoczynku na świeżym powietrzu idealne miejsce do tego typu aktywności znajdą w oddalonym jedynie o 2 km parku Szczęśliwickim.
=========================

Przedmiotowa nieruchomość jest położona w dzielnicy Włochy przy ulicy Borsuczej, około 700 m od skrzyżowania ulic Alei Krakowskiej i ul. Instalatorów.
Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta, przez dzielnicę przebiegają dwie trasy wylotowe: Aleja Krakowska oraz Aleje Jerozolimskie. Obecnie da się już przejechać ulicą Nowolazurową pomiędzy Włochami do Bemowa. Została również otwarta trasa wylotowa S8 z Opaczy do Janek. Trwają prace przy obwodnicy Warszawy S2. Wzdłuż ul. Instalatorów położonej nieopodal ulicy Borsuczej znajdują się przystanki autobusowe linii 306. Na skrzyżowaniu ul. Instalatorów i Alei Krakowskiej znajduje się przystanek Kolei Mazowieckiej i SKM (S2, S3) PKP Rakowiec, najbliższy przystanek WKD to Warszawa Raków (skrzyżowanie linii WKD i ulicy Łopuszańskiej) , które są najszybszym środkiem komunikacji z centrum miasta. W ciągu Alei Krakowskiej i ul. Grójeckiej dostępne są linie tramwajowe 7, 9, 15. Inwestycje drogowe, które mają poprawić komunikację zachodnich dzielnic Warszawy:
1. Budowa ulicy Nowolazurowej. W dniu 10.06.2009r. wydano decyzję nr 2/URS/WLO/BEM/LD/09 o ustaleniu lokalizacji drogi powiatowej dla inwestycji: budowa ulicy Nowolazurowej na odc. od Al. Jerozolimskich do Trasy AK. Decyzji nadano rygor natychmiastowej wykonalności. Projekt Budowy ul. Nowolazurowej ubiegał o dofinansowanie przez UE w latach 2007-2013. Projekt przewiduje realizacje ulicy w czterech etapach: pierwszy (od węzła z Al. Jerozolimskich do ul. Ks. J. Chrościckiego), drugi (od ul. Chrościckiego do ul. Połczyńskiej) oraz trzeci etap( od ul. Połczyńksiej do ul. Sterniczej). Mieszkańcy Skoroszy dostaną się do arterii ul. Ryżową, która będzie się łączyła z ul. Nowolazurową sygnalizacją świetlną.
2. S2, która na odcinku Warszawskim opisana jest jako południowa obwodnica Warszawy (POW). Budowa odcinka od węzła Konotopa do ul. Puławskiej, wraz z towarzyszącym odcinkiem: węzeł lotnisko – węzeł Marynarska została ukończona
3. Nowo wybudowany fragment trasy S8 z Opaczy do Janek został oddany do ruchu 5 miesięcy przed planowanym terminem. Otwarty odcinek o długości ok. 5,8 km, pozwoli na ominięcie zakorkowanych Janek i Raszyna kierowcom udającym się w stronę Wrocławia i Katowic.
4. Baza Logistyczna GLS - General Logistics Systems Poland Sp. z o.o. Firma GLS Poland świadczy usługi przewozu paczek.
5. Budowa Trasy NS na odcinku od węzła "Marynarska" do węzła z Trasą AK. Trasa NS służyć będzie głównie do obsługi relacji międzydzielnicowych oraz relacji łączących rejony miasta z trasami wylotowymi w kierunku północnym i kierunku południowym i południowo zachodnim oraz włączeniu układu drogowego stolicy do obsługi komunikacyjnej lotniska im. Fryderyka Chopina na Okęciu. Przedłużeniem Trasy NS na północy Warszawy będzie nowa trasa wylotowa na Gdańsk S7 - Bemowo-Czosnów. Kontynuacją Trasy NS na południe od ulicy Marynarskiej będzie trasa ekspresowa S79 do węzła "Lotnisko" z Południową Obwodnicą Warszawy - S2, a dalej trasa S7 - Warszawa - Grójec.
6. Centrum handlowe MODO – centrum handlowe, zlokalizowane przy ul. Łopuszańskiej 22; wjazd od ul. Łopuszańskiej oraz ul. Bakalarskiejpowierzchna ok. 28 tys. m2; parking nadziemny przewidujący 1000 miejsc postojowych; w centrum znajdować się będzie również strefa restauracyjna i usługowa; otwarte w październiku 2015 r.

STANDARD WYKOŃCZENIA LOKALI MIESZKALNYCH

1. Charakterystyka obiektu.
Budynek posiada dziewięć kondygnacji nadziemnych i jedną podziemną. Na kondygnacji podziemnej -1 oraz kondygnacji 0 parteru zaprojektowano garaże, do których przewidziano wjazdy i wyjazdy pochylniami z poziomu ulicy, zlokalizowane są stanowiska postojowe, komórki lokatorskie, schowki lokatorskie oraz pomieszczenia techniczne i gospodarcze przeznaczone dla całego budynku.
Na kondygnacji 0 zaprojektowano wejścia do budynków, klatek schodowych oraz lokali usługowych. W budynku znajdują się trzy lokale usługowe. Na kondygnacji 1 zaprojektowano wewnętrzny dziedziniec z niską zielenią, terenem zabaw dla dzieci, oraz także z innymi elementami drobnych form architektonicznych sprzyjającymi rekreacji i integracji mieszkańców. Teren budynku będzie całkowicie ogrodzony, dziedziniec jest dostępny dla mieszkańców budynku. Wejścia na teren osiedla znajdują się od strony ulicy Borsuczej i Rakowskiej. Cały obszar projektowanego osiedla jest dostępny dla osób niepełnosprawnych.

2. Zasilanie budynku.
Budynek zasilany będzie w niżej wymienione media:
 Energię elektryczną
 Ciepło i ciepła woda z sieci miejskiej
 Wodę pitną z miejskiej sieci wodociągowej
 Odprowadzanie ścieków do miejskiej kanalizacji

3. Wysokość netto kondygnacji.
Wysokość netto kondygnacji mieszkalnych w świetle gotowej wylewki i wykończonego sufitu wynosi dla kondygnacji I - VI min. 2,62 m, dla kondygnacji VII - VIII min. 2,85 m; wysokość netto garażu wynosi min. 2,90 m w świetle konstrukcji, z miejscowymi obniżeniami przy instalacjach do 2,00 m.

4. Konstrukcja budynku.
 Fundamenty żelbetowe
 Ściany:
• konstrukcyjne – żelbetowe,
• zewnętrzne osłonowe – ściany murowane ocieplone styropianem lub wełną mineralną,
• między lokalowe – ściany murowane,
• działowe – ściany murowane lub z płyty G-K,
 Klatki schodowe w konstrukcji żelbetowej, biegi, podesty i spoczniki oparte na monolitycznych ścianach wydzielających klatkę schodową,. Stropy monolityczne żelbetowe, w układzie płyta-słup.

5. Wyposażenie instalacyjne budynku.
Budynek wyposażony jest w:
 Zasilanie w zakresie centralnego ogrzewania i ciepłej wody, opomiarowanie indywidualne mieszkań, grzejniki blaszane panelowe. W łazience grzejniki drabinkowe.
 Instalację wody zimnej i ciepłej, opomiarowanie indywidualne dla każdego mieszkania.
 Instalację kanalizacji sanitarnej i kanalizacji deszczowej.
 Instalację wentylacji mechanicznej wyciągowej.
 Instalację odgromową.
 Instalację elektryczną trójfazową, (licznik prądu trójfazowy) opomiarowanie indywidualne. Instalacje wewnętrzne wykonane pod tynkiem, z osprzętem elektrycznym, gniazda wtykowe w kuchniach i łazienkach z bolcem ochronnym, w każdym mieszkaniu dzwonek elektryczny w okolicy drzwi wejściowych przy tablicy mieszkaniowej, lub zintegrowany z tablicą mieszkaniową. Ilość osprzętu zgodnie z projektem, opomiarowanie indywidualne dla każdego mieszkania.
 Instalację domofonową.
 Instalację telefoniczną.
 Orurowanie i okablowanie pod instalację telewizji kablowej z możliwością dostępu do Internetu (zgodnie z warunkami przyszłego operatora) z gniazdami RTV/SAT i inne.

6. Ślusarka, stolarka okienna i drzwiowa.
 Okna PVC, dwuszybowe, okucia obwiedniowe, kolor: z zewnątrz okleina grafitowy, od wewnątrz białe.
 Parapety zewnętrzne blaszane – malowane proszkowo lub powlekane.
 Drzwi wejściowe do mieszkań – antywłamaniowe, atestowane.
 Drzwi wejściowe do budynku – aluminiowe, przeszklone.

7. Wykończenie wewnętrzne części mieszkalnej .
 Brak białego montażu, brak rozprowadzenia rur kanalizacyjnych w mieszkaniach, wyprowadzenia przewodów ciepłej i zimnej wody do przyborów podtynkowo w ścianach murowanych i natynkowo w elementach konstrukcji żelbetowej,
 Brak drzwi wewnętrznych i futryn,
 W obrębie kondygnacji mieszkalnych tynki gipsowe, na sufitach mogą być pocienione, z wyjątkiem ścian w łazienkach i WC gdzie wykonane będą tynki bez malowania (zacierane na ostro), jako podłoże pod glazurę,
 Podłoża pod posadzki w mieszkaniach betonowe bez warstw posadzkowych typu gres...
Lokalizacja oferty

Ireneusz Kurzyński

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę HOMEPLUS Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest HOMEPLUS Nieruchomości z siedzibą w Radzymin (05-250) Al. Jana Pawła II 1B. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).