Szczegóły oferty

Koczargi Stare

Koczargi Stare

Dom - sprzedaż 1 350 000 PLN 4 244,62PLN/m 2
318.05 m2  2010 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Na sprzedaż dom wolnostojący położony przy bocznej, cichej uliczce w otoczeniu nowych domów.
Rozkład pomieszczeń:
Parter:
wiatrołap_ 3,4 m2
hall- 16,9 m2,
pokój dzienny- 35,6 m2
jadalnia; 5,6 m2
kuchnia- 9,6 m2,
spiżarnia- 2,2 m2,
sypialnia 19,0 m2
garderoba - 6,25 m2,
pokój kąpielowy- 12,5 m2,
WC- 1,7 m2,
garderoba 2,6 m2,
pralnia 7,5 m2,
garaż- 40,0 m2,
warsztat - 6,3 m2,
magazynek 3,5 m2,
siłownia 8,9 m2
Pietro:
hall - 12,3 m2,
pokój rodzinny - 16,9 m2,
sypialnia - 16, 4 (25,5) m2
sypialnia 14,2(27,2) m2
sypialnia - 12,9(16,2) m2
bawialnia 37,3(60,4) m2
łazienkla 8,5 m2
składzik 7,0 m2

Materiały główne:
Ściana zewnętrzna z pustaków ceramicznych Porotherm grubości 20 ocieplonych izolacja termiczna ze styropianu grubości 20cm.Ściana wewnętrzna między resztą budynku, a garażem z pustaków ceramicznych grubości 20 ocieplonych izolacja termiczna ze styropianu grubości 5cm. Wykończenie elewacji tynk Ceresit, płytki z cegły ręcznie formowanej (garaż), piaskowiec hiszpański.
Dach ocieplony wełna mineralną grubości 25cm. Pokrycie dachówką ceramiczną karpiówką Creaton. Obróbki z blachy tytanowej, podsufitka drewniana z modrzewia syberyjskiego. Kominy z cegły ceramicznej pełnej ręczne formowanej (c. Hoffmanowska).
Stropy żelbetowe krzyżowo zbrojone bez belek. Fundamenty żelbetowe. Ściany wewnętrzne z pustaków ceramicznych 11,5cm.
Tynki ceramiczne zacierane na gładko grubości 1,5cm.
Ściany w łazienkach i kuchni wykończone płytkami ceramicznymi. Szkło bezpieczne do wydzieleń powierzchni pryszniców. Odwodnienie liniowe w podłodze.
Posadzki cementowe. Wykończone posadzek:
- salon i jadalnia deska dębowa. Schody wykończone deską dębową.
- sypialnia i garderoba na parterze deska tekowa.
- podłogi na piętrze deski bambusowe.
- podłoga w bawialni wykładzina dywanowa.
- podłogi w łazienkach, holu i pomieszczeniach technicznych terakota - gres.

Ogrodzenie :
Ogrodzenie od strony ulicy z cegły ceramicznej ręcznie formowanej (c. Hoffmanowska).i wypełnień ze ślusarki stalowej.
Zintegrowany zadaszony śmietnik i podcień przy wejściu.
Od strony sąsiadów stalowe ze słupków i siatki ocynkowanej na cokole betonowym.

Zagospodarowanie działki:
Dojazd do garażu i wejście do budynku z kostki drobnowymiarowej Polbruk. Od strony ogrodu taras z deski ryflowanej z modrzewia syberyjskiego. Ogród ze skalnikami ,małymi drzewkami i trawnikiem otoczony tujami. Oświetlenie w chodniku i w ogrodzie.

Wyposażenie:
Ogrzewanie : piec gazowy dwufunkcyjny kondensacyjny Vaillant z zasobnikiem wody ciepłej 120l. Sterowanie pogodowe. W łazienkach holu i kuchni ogrzewanie podłogowe. W salonie grzejnik kanałowy w podłodze. Kominek dwustronny - ogrzewanie powietrzne salonu, pokoju kąpielowego, trzech pokoi na piętrze.
Okna wyposażone w rolety aluminiowe z napędem elektrycznym Somfy. Brama wjazdowa do garażu ocieplana szerokości 5,0m firmy Hormann z napędem elektrycznym. Brama w ogrodzeniu przesuwna z napędem Came. Zestaw domofonowy firmy Commax z kamerą i dwoma dodatkowymi odbiornikami. Oświetlenie zewnętrzne w podsufitce. System alarmowy wewnętrzny i zewnętrzny wyposażony w czujki ruchu i kontaktrony.

Anna Seweryn

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę HOMEPLUS Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest HOMEPLUS Nieruchomości z siedzibą w Radzymin (05-250) Al. Jana Pawła II 1B. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).