Żyrardów

ul. 1 Maja

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
8754759

Opis nieruchomości

Do wynajęcia lokal biurowo-usługowy o powierzchni 40m2, położony na Ip. budynku biurowo-usługowego w samym centrum miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie loftów.

Wejście do budynku z głównej ulicy miasta 1 Maja. Przy budynku liczne miejsca parkingowe. W bezpośrednim sąsiedztwie punkty handlowo-usługowe.

Lokal składa się z 2 pomieszczeń o powierzchni 23m2 i 17m2, które można także połączyć w jedno pomieszczenie. Istnieje możliwość adaptacji lokalu do rozliczenia w czynszu za najem.

Biorąc pod uwagę dogodną lokalizację z bardzo dużym natężeniem ruchu także pieszych, jest to doskonałe miejsce do prowadzenia wszelkiej działalności usługowej, biurowej, medycznej, rekreacyjnej, itp.

Budynek otwarty jest w godzinach:
Poniedziałek – Piątek 7:00 – 20:00
Sobota 8:00 – 15:00

Do wynajęcia w tym samym budynku, na tym samym piętrze lokale o następujących powierzchniach: 31m2, 54m2

Czynsz za najem zawiera opłaty za energię elektryczną, wodę i ścieki, CO, wywóz nieczystości stałych oraz ochronę. Do podanej stawki czynszu należy doliczyć podatek VAT. Kaucja w wysokości jednomiesięcznego czynszu.

Polecam i zapraszam na prezentację - Agent prowadzący wynajem Bohdan Błoch tel. +48 888 854 999

Mapa

Kontakt

HOMEPLUS Nieruchomości

Telefon:
022 627 11 87
E-mail:
oferty@homeplus.pl
Skype:
irekhomeplus

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę HOMEPLUS Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest HOMEPLUS Nieruchomości z siedzibą w Radzymin (05-250) Al. Jana Pawła II 1B. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).