Szczegóły oferty

Warszawa, Wola

Warszawa, Wola

Lokal - wynajem 5 200 PLN 93,24PLN/m 2
55.77 m2  Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Wykończony lokal usługowo-handlowy o powierzchni 55,77 m2 i wysokości 3,76 m z dwoma witrynami (jedna na ulicę Jana Kazimierza, druga na osiedle mieszkaniowe) na parterze
Lokalizacja

Lokal znajduje się w sercu Woli w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Warszawy Odolany. To jedna z najintensywniej rozwijających się części Warszawy. Należy do najgęściej i najliczniej zaludnionych terenów miast. Obecnie znajduje się tu około siedem tysięcy mieszkań. Według przewidywań deweloperów, w ciągu najbliższych trzech lat, liczba ta może zwiększyć się nawet dwukrotnie. Osiedle jest dobrze skomunikowane, już wkrótce podróż metrem do stacji Centrum zajmie niecałe 10 minut. W odległości 300 m od osiedla kursują cztery linie tramwajowe oraz aż dziewięć autobusowych. Stacja metra Part Moczydło powstaje na Woli przy ul. Jana Kazimierza.

Lokal jest na Osiedlu Espresso. Na Osiedlu znajduje się: Ogólnodostępny Espresso Club (klimatyczny angielski pub z bilardem), siłownia z szeregiem urządzeń do ćwiczeń, Kącik Malucha (pomieszczenie w formie placu zabaw), bezpłatne WiFi. Udogodnienia te zdecydowanie pooprawiają komfort życia.

Podana cena netto


Wyposażenie:

Zaplecze 9,77 m2 obejmuje: łazienkę (umywalka, wc, lustro, kafelki i terakota), kuchnię (szafki dolne i górne, lodówka, płyta grzewcza, wyciąg, piekarnik, kafle między szafkami, terakota na podłodze).

Ekspozycja 46 m2 obejmuje: ściany wewnętrzne – tynk gipsowy, stolarkę okienną aluminiową w systemie fasadowym profile termoizolacyjne, drzwi wewnętrzne drewniana, sufit podwieszany z oświetleniem kasetonowym, klimatyzację, wykładzinę na podłodze.

Instalacje: prądowa z gniazdkami, oświetlenie, woda, ogrzewanie miejskie, klimatyzacja, teletechniczne (telefon, internet, telewizja).

Lokal może zostać dostosowany do indywidualnych potrzeb Najemcy.

Julita Banaszek

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę HOMEPLUS Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest HOMEPLUS Nieruchomości z siedzibą w Radzymin (05-250) Al. Jana Pawła II 1B. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).