Szczegóły oferty

Warszawa, Wilanów, ul. Augustówka

Warszawa, Wilanów, ul. Augustówka

Mieszkanie - sprzedaż 350 582 PLN 7 663PLN/m 2
45.75 m2  Pokoje: 2 2019 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji, bez 2% PCC - Termin zakończenia inwestycji: Lipiec 2019

LOKAL A25 - Typ kuchni aneks bez okna, ogródek 33,46 m, Ekspozycja na strony świata płd.-zach. /płn.-wsch.

Miejsce postojowe pojedyncze - 25 000 zł, dwa miejsca rodzinne (jedno za drugim)- 40 000,00 zł, miejsce pojedyńcze na zewnątrz - 15 000,00 zł

Cena brutto komórki lokatorskiej 7 290,00 zł - 19 551,00 zł ( komórki od 2,43 m2 do 10,29 m2 )

Wyjątkowy teren położony na styku dwóch dzielnic: Mokotowa i Wilanowa. Budynek o nowoczesnej, minimalistycznej i funkcjonalnej architekturze w otoczeniu rozległych terenów zielonych.

Inwestycja, która zapewni strefę relaksu z widokiem na leśną przestrzeń, jednocześnie pozostając znakomicie skomunikowaną z centrum miasta.

Inwestycja dedykowana najbardziej wymagającym Klientom, którzy poszukują poczucia przestrzeni i oryginalności, pozostając zarazem blisko serca miasta.

LOKALIZACJA

Inwestycja zlokalizowana jest zaledwie 400 m od ulicy Powsińskiej, która stanowi doskonałe połączenie komunikacyjne z Centrum Warszawy. Dużym atutem jest sąsiedztwo Jeziorka Czerniakowskiego - rezerwatu przyrody oraz licznych terenów sprzyjających spacerom oraz aktywnościom sportowym. Niedaleko znajduje się również świetnie rozwinięta infrastruktura miejska: kawiarnie, restauracje, apteki, jak również Centrum Handlowe „Sadyba Best Mall” i kino Cinema City. Okolica oferuje także liczne przedszkola i szkoły oraz wiele interesujących zabytków takich jak np.: Pałac w Wilanowie. W najbliższym otoczeniu inwestycji odnajdą Państwo relaks, spokój i bezpieczeństwo, a zarazem wszystko czego potrzeba do komfortowego życia w mieście.

STRUKTURA BUDYNKU I MIESZKAŃ

dwa budynki mieszkalne z częścią usługową na parterze
IV i V kondygnacji - 152 lokale mieszkalne
mieszkania od 26 m2 do 81 m2: dwu-, trzy- i czteropokojowe
do każdego mieszkania przynależy ogródek lub balkon
garaż podziemny (pojedyńcze miejsca postojowe)
komórki lokatorskie
windy osobowe od poziomu -1
plac zabaw i piaskownica na dziedzińcu budynków
budynek dostosowany dla potrzeb osób niepełnosprawnych
monitoring - system kamer zewnętrznych
ultraszybki Orange Światłowód
smart home

HARMONGRAM PRAC
Pierwszy etap - 2017-11-30
Organizacja placu budowy, wykonanie wykopu wraz z zabezpieczeniem, wzmocnienie podłoża, płyta fundamentowa, konstrukcyjne ściany i słupy garażu.
Drugi etap - 2018-01-30
Strop nad garażem podziemnym - z otworami montażowymi pod żurawiem.
Trzeci etap - 2018-06-30
Strop nad parterem oraz strop nad I piętrem oraz strop nad II piętrem.
Czwarty etap - 2018-08-30
Strop nad III piętrem oraz strop nad IV piętrem oraz strop nad V piętrem.
Piąty etap - 2018-11-30
Roboty murarskie + stolarka okienna PCV.
Szósty etap - 2019-01-30
Elewacja budynku, balustrady balkonowe, ślusarka aluminiowa.
Siódmy etap - 2019-03-30
Tynki wewnętrzne oraz roboty instalacyjne wewnętrzne wod-kan., c.o., wentylacji mechanicznej oraz wykończenie części wspólnych: posadzki, roboty wykończeniowe garażu , stolarka drzwiowa, brama garażowa, windy, balustrady klatki schodowej.
Ósmy etap - 2019-07-30
Zagospodarowanie terenu oraz zakończenie wszystkich prac i zgłoszenie budynku do użytkowania do Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego.

Ireneusz Kurzyński

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę HOMEPLUS Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest HOMEPLUS Nieruchomości z siedzibą w Radzymin (05-250) Al. Jana Pawła II 1B. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).