Warszawa

Śródmieście, ul. Nowogrodzka

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Rok budowy
1913
Liczba pięter
4
Liczba pokoi
4
Numer oferty
29941/78/OMW

Opis nieruchomości

Mieszkanie/biuro w zabytkowej kamienicy z 1913 roku w samym centrum Warszawy – okolice teatru Roma, hotelu Mariott i stacji metra ,,Centrum”. Wysokie 3,4m pomieszczenia do których prowadza orginalne dwuskrzydłowe drzwi z początku XX wieku.
W pokojach na podłogach parkiet, w 2 lazienkach marmury i granity.
Wymienione wszystkie instalacje (także elektryczne – wcześniej miescilo się tu studio architektoniczne), centralne ogrzewanie i wszytkie media miejskie.
4 pokoje tj 3 pokoje i sala konferencyjna w kuchni ( zabudowa kuchenna wbydowana w antycznym meblu). Lokal po remoncie.

Kontakt

Julita Banaszek

Julita Banaszek

Doradca Klienta

Telefon:
600 393 800
Mobile:
22 627 11 87
Email:
julita.banaszek@homeplus.pl
Skype:
lomianki_01

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę HOMEPLUS Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest HOMEPLUS Nieruchomości z siedzibą w Radzymin (05-250) Al. Jana Pawła II 1B. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).