Warszawa

Bemowo, ul. Powstańców Śląskich

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Rok budowy
2008
Liczba pięter
6
Liczba pokoi
2
Numer oferty
30536/78/OMW

Opis nieruchomości

Lokal znajduje się na strzeżonym osiedlu Ewen Shiraz

Parter, 44 mkw, Salon z aneksem kuchennym i sypialnią, łazienka z wanną, oddzielne wc z pralką, ogródek ok. 20 mkw, miejsce parkingowe .

Umeblowanie: szafa, sofa / narożnik rozkładany ze schowkiem, rolety oraz zasłony, pralka, lustra, stół + 3 krzesła, komoda, telewizor

W każdym budynku na parterze znajduje sie całodobowa recepcja oraz sala bankietowa z kuchnią do nieodpłatnej dyspozycji zainteresowanych mieszkańców. Osiedle jest strzeżone prze 24h.

Osiedle EWEN SHIRAZ ma bardzo dobrą lokalizacje, z dogodnym dojazdem do centrum Warszawy. Zapewnia ciszę i spokój, znajduje się w drugim rzędzie zabudowy, ponad 200m od ulicy Powstańców Śląskich. Jednocześnie dzięki bliskości komunikacji miejskiej (autobusy i tramwaje) oraz pełnej infrastrukturze w postaci sklepów, banków, apteki, Urzędu Dzielnicy Bemowo, szkół, przedszkola, CH Tesco i CH Wola Park gwarantuje odpowiednie warunki życia. Na wewnętrznych dziedzińcach są 4 bardzo dobrze wyposażone place zabaw dla dzieci.
Osiedle położone jest w odległości około dwóch kilometrów od skrzyżowanie z drogą ekspresową S8 zapewniającą szybki wyjazd z miasta we wszystkich kierunkach.

Pod budynkiem, w garażu podziemnym znajduje się miejsce parkingowe w cenie mieszkania.
Dla gości dostępny jest parking na terenie osiedla.


Czynsz + opłaty licznikowe

Kontakt

Julita Banaszek

Julita Banaszek

Doradca Klienta

Telefon:
600 393 800
Telefon:
22 627 11 87
E-mail:
julita.banaszek@homeplus.pl
Skype:
lomianki_01

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę HOMEPLUS Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest HOMEPLUS Nieruchomości z siedzibą w Radzymin (05-250) Al. Jana Pawła II 1B. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).