Warszawa

Praga-Północ, ul. Targowa

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Rok budowy
2019
Liczba pięter
5
Liczba pokoi
2
Numer oferty
8993530

Opis nieruchomości

Prezentuję nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie, usytuowane w XIX-wiecznej, zrewitalizowanej kamienicy. Mieszkanie jest położone przy ulicy Targowej na Starej Pradze, tuż obok stacji metra Dworzec Wileński. W pobliżu przystanki tramwajowe, autobusowe, stacje metra, Dworzec Wileński i Dworzec Wschodni.
Mieszkanie zaprojektowane z dbałością o każdy szczegół, wygodne i eleganckie, wyposażone w dobrej jakości meble i sprzęt AGD. Położone na 4 piętrze kamienicy. Wnętrze jest bardzo jasne i ciche.
* MIESZKANIE o powierzchni 44 m2 składa się z:
- dużego pokoju z aneksem kuchennym,
- sypialni,
- holu,
- łazienki.
* LOKALIZACJA mieszkania jest wyjątkowa. Znajduje się ono przy jednej z najstarszych ulic warszawskiej Pragi, ul. Targowej. Jest to idealny punkt komunikacyjny z całą Warszawą i nie tylko.
W pobliżu pełna infrastruktura handlowo-usługowa oraz oferta kulturalna m.in. Galeria Wileńska, Centrum Praskie Koneser, Teatr Powszechny, Uniwersytet SWPS.

* CZYNSZ NAJMU: 2800 zł/miesiąc + opłaty licznikowe
Kaucja: 2800 zł.
Okres najmu: 12 miesięcy.

Mapa

Kontakt

HOMEPLUS Nieruchomości

Telefon:
022 627 11 87
E-mail:
oferty@homeplus.pl
Skype:
irekhomeplus

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę HOMEPLUS Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest HOMEPLUS Nieruchomości z siedzibą w Radzymin (05-250) Al. Jana Pawła II 1B. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).