Warszawa

Wola, ul. Okopowa

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Rok budowy
2008
Liczba pięter
17
Liczba pokoi
2
Numer oferty
29936/78/OMW

Opis nieruchomości

Nowe, komfortowe urządzone. Taras 18mkw. Miejsce postojowe plus komórka.
Ochrona, osiedle zamknięte, domofon, winda, garaż, parking strzeżony, taras, drzwi antywłamaniowe, glazura, terakota, ogrzewanie centralne, ogrzewanie podłogowe, ogrzewanie miejskie, umeblowane, szafa wnękowa, kuchnia wyposażona, zabudowa kuchenna, prysznic, pralka, lodówka.

Kontakt

Anna Seweryn

Anna Seweryn

Doradca Klienta

Mobile:
600 391 800
Telefon:
22 627 11 87
Email:
anna.seweryn@homeplus.pl
Skype:
senatorska_01

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę HOMEPLUS Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest HOMEPLUS Nieruchomości z siedzibą w Radzymin (05-250) Al. Jana Pawła II 1B. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).