Szczegóły oferty

Warszawa, Śródmieście, ul. Nowowiejska

Warszawa, Śródmieście, ul. Nowowiejska

Mieszkanie - wynajem 2 700 PLN
60 m2  Pokoje: 2 1955 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Luksusowo wykończone mieszkanie.
W łazience-jacuzzi.W salonie znajdują się dodatkowo 2-wie rozkładane skórzane kanapy.Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone.Telewiaja kablowa,możliwość podłączenia lini telefonicznej,internetu. Mieszkanie posiada system alarmowy. Parkowanie samochodu na terenie posesji (z tyłu bloku).Park Ujazdowski, Al.Róż, Ambasada Brytyjska-5 min pieszo, Park Łazienki-10min.
telewizja kablowa możliwość podłączenia internetu.

Anna Seweryn

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę HOMEPLUS Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest HOMEPLUS Nieruchomości z siedzibą w Radzymin (05-250) Al. Jana Pawła II 1B. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).