0% prowizji, realizacja: II kwartał 2026
Lokal M8, balkon: 10,33 m, m-ce parkingowe (naziemne) : 25.000 zł (dodatkowo)
Pełne zestawienie dostępnych apartamentów oraz informacja o standardzie na stronie brokera pod linkiem: http://homeplus.pl/,1711/78/OI
ok 2 km do morza; metraże od 22 m2 do 53 m2; lokale z możliwością odliczenia 23% VAT
Apartamenty z naszej inwestycji znajdują się w urokliwym, zacisznym zakątku Stegny, na skraju sosnowego boru, w otulinie Parku Krajobrazowego Mierzeja. Z dala od zgiełku, w sprzyjającym poprawie zdrowia i samopoczucia specyficznym mikroklimacie. Bezpieczne i bogato wyposażone miejsca zabaw dla dzieci oraz małpi gaj zapewnią rodzicom chwilę spokoju. Inne atrakcje: siłownia zewnętrzna, wypożyczalnia rowerów i inne liczne atrakcje regionu.
Lokalizacja: doskonała lokalizacja obiektu pozwala na swobodne przemieszczanie się, bez potrzeby używania samochodu. Obiekt umiejscowiony jest niecałe 2 km od najbliższej plaży, a tuż obok kompleksu znajdują się pierwsze atrakcje turystyczne. W okolicy do wyboru są różnorodne restauracje, bary i sklepy, takie jak Biedronka i Netto, a także liczne niespodzianki dla najmłodszych: mini zoo, park linowy, labirynt, Żuławska Kolei Dojazdowa i Muzeum Bursztynu.
Dogodny dojazd zapewnia droga S7 oraz autostrada A1, dzięki którym w ciągu kilku godzin znajdziesz się w Stegnie:
· trasa Gdańsk–Stegna – 40 min.
· trasa Olsztyn–Stegna – 1,5 godz.
· trasa Bydgoszcz–Stegna – 2,5 godz.
· trasa Warszawa–Stegna – 3 godz.
· trasa Poznań–Stegna – 4 godz.
Zalety inwestycji:
23 komfortowe apartamenty nad Bałtykiem
lokale od 22,43 do 53,85 m2
zaufany administrator i operator najmu zarządzający obiektem
wynajem – średnio 145 dni w roku
miejsca parkingowe
niecałe 2 km do najbliższej plaży
wygodna infrastruktura – liczne restauracje, bary i sklepy
komfortowy dojazd z każdego miejsca w Polsce