W ramach (gotowego już) przedsięwzięcia deweloperskiego powstał jeden ośmiokondygnacyjny budynek mieszkalny wielorodzinny z usługami w
parterze i garażem podziemnym.
To inwestycja mieszkaniowa w centrum Warszawy, zlokalizowana w zielonej części Woli, nieopodal Parku Powstańców Warszawy oraz Parku Moczydło. Budynek ma 7 pięter, reprezentacyjne lobby wejściowe z całodobową ochroną i monitoringiem, wewnętrzny zielony dziedziniec i garaż podziemny. Przeważają tu mieszkania 3-4 pokojowe, wszystkie z przestronnymi balkonami lub loggiami wykończonymi deską tarasową. Dodatkowo na parterze znajdują się zielone ogródki, a na ostatnich kondygnacjach, imponujące tarasy z pięknym widokiem na okoliczne parki.
Stylowe apartamenty
W inwestycji dużą wagę przyłożono do wysokiej jakości wykończenia, zarówno w mieszkaniach jak i częściach wspólnych. Wszystkie mieszkania są wyposażone w panoramiczne, drewniane okna wysokiej jakości z powłoką aluminiową od zewnątrz oraz z zainstalowanymi filtrami antysmogowymi. Elewacja została wykonana z materiałów nadających budynkowi prestiżowego charakteru. Na klatkach schodowych przeważa beton i drewno, a charakteru całości nadały antracytowe elementy oraz stylowe oświetlenie i grzejniki.
Bezpieczeństwo i wygoda w centrum miasta
Dla pełnego bezpieczeństwa mieszkańców, teren osiedla jest monitorowany i strzeżony przez całodobową ochronę, a każde mieszanie jest dodatkowo wyposażone w wideodomofon. Mieszkańcy korzystać mogą również z systemu inteligentnego mieszkania, czy innych udogodnień jak: paczkomaty, stacje ładowania samochodów elektrycznych, wózkownie i rowerownie na każdej klatce schodowej. W kondygnacji podziemnej znajduje się również monitorowany, stylowy parking.