Kobyłka

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Rynek
Pierwotny
Powierzchnia
150 m2
Powierzchnia użytkowa
130 m2
Powierzchnia działki
148 m2
Cena
535 000 PLN
Rok budowy
2020
Dostępne od
2020-07-29
Stan budynku
Stan deweloperski
Typ domu
Segment środkowy
Rodzaj ogrzewania
CO miejskie
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak
Numer oferty
23381/78/ODS
 

Opis nieruchomości

KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji

SEGMENT C ( środkowy ) - ETAP 2

Inwestycja dwuetapowa

Etap 1
Składa się z ośmiu nowoczesnych budynków w zabudowie szeregowej o niebanalnej, zgrabnej architekturze. Projekt osiedla wyróżnia szczególnie kolorystyka budynków – ciepła i miła ma oddać pozytywny klimat osiedla. Każdy z ośmiu budynków będzie posiadał dwie kondygnacje oraz wysokie,przestronne poddasze . Budynki zostały zaprojektowane z garażami i miejscami postojowymi. Wyjątek stanowią dwa budynki ,oznaczone jako „G” i „H”, w których pominięto garaże a zaprojektowano dwa miejsca postojowe na terenie osiedla.

Osiedle w ścisłym centrum Kobyłki. Szkoła, przedszkole, kościół, sklepy w odległości do 200metrów. Stacja PKP- 1100m, przystanek autobusowy-200metrów. Prestiżowa lokalizacja. Osiedle ośmiu budynków jednorodzinnych w zabudowie szeregowej tworzy kameralny i luksusowy kompleks domów dla najbardziej wymagających klientów. Bliskość i łatwy dojazd do Warszawy oraz do terenów rekreacyjnych, przystanków komunikacji miejskiej, przedszkoli, szkół oraz sklepów czynią inwestycję niezwykle atrakcyjną.

Dostępne są budynki o powierzchni użytkowej od 87,36m2 do 105,32 m2 +PODDASZE. W każdym budynku zaprojektowane wysokie i doświetlone poddasze. Do poszczególnych budynków zostaną wydzielone geodezyjnie odrębne działki z ogródkami , powyżej przewidziano balkony. Zaprojektowano wjazd na osiedle z głównej ulicy poprzez bramę wjazdową otwieraną automatycznie poprzez siłowniki . Całe osiedle będzie ogrodzone, oświetlone i wzbogacone zielenią.

Planowany termin zakończenia budowy ( 1 etap ) – III kwartał 2019 roku
-----------

Etap 2

Składa się z dziewięciu nowoczesnych budynków w zabudowie szeregowej o niebanalnej, zgrabnej architekturze. Projekt osiedla wyróżnia szczególnie kolorystyka budynków – ciepła i miła ma oddać pozytywny klimat osiedla. Każdy z dziewięciu budynków będzie posiadał dwie kondygnacje oraz wysokie,przestronne poddasze . Budynki zostały zaprojektowane z garażami i miejscami postojowymi.

Osiedle w ścisłym centrum Kobyłki. Szkoła, przedszkole, kościół, sklepy w odległości do 200metrów. Stacja PKP- 1100m, przystanek autobusowy-200metrów. Prestiżowa lokalizacja. Osiedle dziewięciu budynków jednorodzinnych w zabudowie szeregowej tworzy kameralny i luksusowy kompleks domów dla najbardziej wymagających klientów. Bliskość i łatwy dojazd do Warszawy oraz do terenów rekreacyjnych, przystanków komunikacji miejskiej, przedszkoli, szkół oraz sklepów czynią inwestycję niezwykle atrakcyjną.

Dostępne są budynki o powierzchni użytkowej od 101 m2 do 103 m2 +poddasze 30m2( razem po podłodze 150 m2) W każdym budynku zaprojektowane wysokie i doświetlone poddasze, które będzie posiadało tynki, wylewki, instalacje i schody. Do poszczególnych budynków zostaną wydzielone geodezyjnie odrębne działki z ogródkami , powyżej przewidziano balkony. Zaprojektowano wjazd na osiedle z głównej ulicy poprzez bramę wjazdową otwieraną automatycznie poprzez siłowniki . Całe osiedle będzie ogrodzone, oświetlone i wzbogacone zielenią.

Planowany termin zakończenia budowy ( 2 etap ) – IV kwartał 2019 roku

Opis techniczny i standard wykończenia
Infrastruktura towarzysząca :

kanalizacja miejska
woda miejska
przyłącza gazu, prądu,wody,kanalizacji / indywidualne liczniki
budynki ogrodzone. teren zamknięty brama wjazdowa sterowana pilotem
Budynki wykonane w technologii tradycyjnej :

cegła ceramiczna 25mm i 11,5mm + H+H 12 cm
strop – płyta żelbetowa zbrojona
ocieplenie – styropian o grubości 15 cm/ wełna
elewacja zewnętrzna – tynk silikonowo/silikatowy
dach pokryty blachą
balustrady balkonowe stalowe
stolarka okienna grafitowa /biała PCV -okna 3-szybowe
stolarka drzwiowa grafitowa o podwyższonej odporności na włamania + dodatkowe ocieplenie.
tynki wewnętrzne gipsowe wykonane techniką maszynową malowane na biało
wylewka betonowa przygotowana pod ułożenie podłogi.
tarasy grafitowe w terakocie
montaż pieca gazowego c.o i c.w.u. wraz z grzejnikami
montaż parapetów wewnętrznych i zewnętrznych
Wewnętrzne instalacje
instalacja elektryczna
instalacja wodno-kanalizacyjna
instalacja centralnego ogrzewania
instalacja gazowa
instalacja TV
instalacja alarmowa
instalacja domofon

Zobacz inne oferty inwestycji
Inwestycja deweloperska w Kobyłce »

Numer oferty Piętro  Pow. w m2 Liczba pokoi Cena za m2 Cena
23381/78/ODS 150 4 3 567 PLN 535 000 PLN
22841/78/ODS 132 4 4 053,03 PLN 535 000 PLN

Kontakt

Julita Banaszek

Julita Banaszek

Doradca Klienta

Telefon:
600 393 800
Telefon:
22 627 11 87
E-mail:
julita.banaszek@homeplus.pl
Skype:
lomianki_01

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę HOMEPLUS Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest HOMEPLUS Nieruchomości z siedzibą w Radzymin (05-250) Al. Jana Pawła II 1B. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).