O firmie

Witamy i dziękujemy, że odwiedzili Państwo naszą stronę.

Firma pod nazwą HOME PLUS istnieje na rynku nieruchomości od 01 września 1999 roku (zaświadczenie o wpisie do ewidencji działalności gospodarczej nr 109269 ; Regon 630152015)

                            

Jesteśmy członkiem Warszawskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami

Jesteśmy członkiem założycielem MLS (Certyfikat MLS WSPON nr 000035)

Jakość świadczenia naszych usług w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami potwierdza Certyfikat ISO 9001:2008

 Zostaliśmy wyróżnieni prestiżową nagrodą Fair Play.

Działamy głównie na terenie województwa mazowieckiego, a w przypadku wyłączności prowadzimy także obsługę nieruchomości na terenie całej Polski.

Doświadczenie – ok. 2000 transakcji

Zajmujemy się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami w zakresie:

 1. kupna i sprzedaży mieszkań, domów, działek
 2. najmu i wynajmu nieruchomości

Regulacja stanów prawnych i własnościowych

 1. Chcesz sprzedać nieruchomość a nie możesz poradzić sobie z uregulowaniem jej stanu prawnego lub nieruchomość jest obciążona – skontaktuj się z nami.
 2. Chcesz sprzedać nieruchomość, ale nie masz czasu i zdrowia na uganianie się po urzędach i wyczekiwanie na kolejne rozprawy sądowe – zdejmiemy z Ciebie ten ciężar bez przewlekłych procedur.
 3. Chcesz kupić lokal, który zajmuje najemca kwaterunkowy? Najemca ma długi, a Ty nie masz wystarczających środków finansowych i chciałby wspomóc się kredytem – zgłoś się do nas, wiemy jak Ci pomóc.
 4. Chcesz odzyskać swoją nieruchomość, majątek Twojej rodziny pozostał za wschodnią granicą – czas odebrać, co Ci się słusznie należy!! Zgłoś się do nas, wiemy jak zrobić to sprawnie i szybko.
 5. Jesteś już właścicielem nieruchomości lecz nie umiesz poradzić sobie z lokatorami – w nas znajdziesz skuteczne oparcie!!
 6. Od lat korzystasz z nieruchomości, która okazuje się nie być Twoją własnością – pomożemy Ci zmienić ten stan szybko i sprawnie (także jeżeli chciałbyś natychmiast ją spieniężyć)
 7. Pilotujemy transakcje wykupu lokali komunalnych od dzielnic warszawskich (Bielany, Mokotów, śródmieście) – pomagamy w zamianie i wykupie, proponujemy ciekawą ofertę kredytową już od momentu znalezienia najemcy gotowego zamienić swój lokal na inny!!
 8. Twój problem dotyczy reprywatyzacji, zasiedzenia kwaterunku, zniesienia współwłasności, dzikich lokatorów, zapisów w księgach wieczystych, obciążeń ekonomicznych, egzekucji i wierzytelności na nieruchomości i podobnych trudnych spraw – ZGŁOŚ SIĘ DO NAS!

Wstępna obsługa prawna współpracującej renomowanej kancelarii adwokackiej bezpłatna!

 • pośrednictwem kredytowym oraz ubezpieczeniowym
 • doradztwem inwestycyjnym
 • doradztwem finansowym

Zapewniamy kompleksową obsługę prawną i notarialną

Z naszego doświadczenia wynika, że z obrotem nieruchomościami wiąże się często wiele dodatkowych czynności i potrzeb. Stale więc poszerzamy ofertę naszej firmy tak aby klient mógł znaleźć w nas oparcie w każdej sprawie pośrednio związanej z kupnem-sprzedażą czy też najmem-wynajmem nieruchomości.
I tak :

 1. Stale współpracujemy z kilkoma Kancelariami Notarialnymi dzięki czemu nasi klienci mogą liczyć na pomoc w uzyskaniu i sprawdzeniu dokumentów czy te¿ poradę jeśli taka okaże się niezbędna.
 2. Stale współpracujemy z jedną z najbardziej znanych warszawskich Kancelarii Adwokackich w zakresie przygotowania nieruchomości do „obrotu” pod względem prawnym.
 3. Mamy zawarte umowy o współpracy z kilkunastoma bankami (szczegóły na stronie KREDYTY).
 4. Współpracujemy z rzeczoznawcami z listy rzeczoznawców bankowych, geodetami, zarządcami nieruchomości, firmami ubezpieczeniowymi.

GODZINY PRACY BIURA:
PONIEDZIAŁEK – PIĄTEK 9:00 – 18:00

Właściciel
Ireneusz Kurzyński
licencja zawodowa pośrednika
w obrocie nieruchomościami nr 2607
(działa na rynku nieruchomości od 1995 roku)

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania: