Dręszew

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Przeznaczenie działki
Budowlana
Kształt działki
Prostokąt
Ogrodzenie
Brak
Numer oferty
21784/78/OGS

Opis nieruchomości

Działka budowlano-leśna objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Powierzchnia części budowlanej wynosi ok. 2300 m2.
Na terenie tym jako przeznaczenie podstawowe ustalono mieszkalnictwo jednorodzinne, a jako przeznaczenie dopuszczalne ustalono realizację obiektów mieszkaniowo - pensjonatowych, letniskowych, obiektów i urządzeń związanych z działalnością rzemieślniczą o uciążliwości mieszczącej się w granicach własności oraz inną nieuciążliwą działalnością gospodarczą i komunalną.
Część budowlana aktualnie porośnięta jest samosiejkami, głównie brzozy. Na pozostałej części rośnie las olchowy. Nieruchomość położona jest przy drodze asfaltowej. Media to prąd, do podłączenia.
W sąsiedztwie zabudowa siedliskowa, mieszkaniowa jednorodzinna. W pobliżu duży kompleks leśny. Do rzeki Bug w linii prostej ok. 2 km.
Odległość do centrum Warszawy ok. 50 km. Dojazd trasą S8. Do węzła trasy w miejscowości Niegów ok. 4 km.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

Wojciech Bojanowski

Wojciech Bojanowski

Doradca Klienta

Mobile:
509 209 101
Telefon:
22 786 64 50
Email:
wojciech.bojanowski@homeplus.pl
Skype:
radzymin_14

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę HOMEPLUS Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest HOMEPLUS Nieruchomości z siedzibą w Radzymin (05-250) Al. Jana Pawła II 1B. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).