Dręszew

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Przeznaczenie działki
Budowlana
Kształt działki
Nieregularny
Ogrodzenie
Brak
Numer oferty
21785/78/OGS

Opis nieruchomości

Działka budowlano-rolna objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Powierzchnia części budowlanej wynosi ok. 9100 m2.
Na terenie tym jako przeznaczenie podstawowe ustalono mieszkalnictwo jednorodzinne, a jako przeznaczenie dopuszczalne ustalono realizację obiektów mieszkaniowo - pensjonatowych, letniskowych, obiektów i urządzeń związanych z działalnością rzemieślniczą o uciążliwości mieszczącej się w granicach własności oraz inną nieuciążliwą działalnością gospodarczą i komunalną.
Nieruchomość położona jest przy drodze asfaltowej. Media to prąd, do podłączenia.
Działka płaska. Ok. 7800 m2 jej powierzchni położone jest na skarpie, którą od pozostałej części oddziela pasek lasu. Na działce w jej dolnej części (w jednym z rogów) można wykopać staw.
W sąsiedztwie zabudowa siedliskowa, mieszkaniowa jednorodzinna. W pobliżu duży kompleks leśny. Do rzeki Bug w linii prostej ok. 2 km.
Odległość do centrum Warszawy ok. 50 km. Dojazd trasą S8. Do węzła trasy w miejscowości Niegów ok. 4 km.
MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU MNIEJSZEJ POWIERZCHNI.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

Wojciech Bojanowski

Wojciech Bojanowski

Doradca Klienta

Mobile:
509 209 101
Telefon:
22 786 64 50
Email:
wojciech.bojanowski@homeplus.pl
Skype:
radzymin_14

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę HOMEPLUS Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest HOMEPLUS Nieruchomości z siedzibą w Radzymin (05-250) Al. Jana Pawła II 1B. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).