Wszebory

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Przeznaczenie działki
Budowlana
Kształt działki
Prostokąt
Numer oferty
21686/78/OGS

Opis nieruchomości

Działka budowlana w kompleksie sąsiadujących ze sobą czterech działek. Działka w trzeciej linii zabudowy od drogi asfaltowej. Dojazd do działki zapewnia wytyczona droga wewnętrzna. Prąd i gaz, wodociąg przy drodze asfaltowej.

Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego działka przeznaczona jest pod zabudowę mieszkaniową jako przeznaczenie podstawowe, dopuszcza się realizację obiektów mieszkaniowo-pensjonatowych, letniskowych, obiektów i urządzeń związanych z działalnością rzemieślniczą o uciążliwości mieszczącej się w granicach własności oraz inną, nieuciążliwą działalność gospodarczą i komunalną.

W pobliżu szkoła z halą sportową. Wokół zabudowa jednorodzinna i siedliskowa.
Do trasy S-8 ok. 2 km.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

Wojciech Bojanowski

Wojciech Bojanowski

Doradca Klienta

Mobile:
509 209 101
Telefon:
22 786 64 50
Email:
wojciech.bojanowski@homeplus.pl
Skype:
radzymin_14

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę HOMEPLUS Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest HOMEPLUS Nieruchomości z siedzibą w Radzymin (05-250) Al. Jana Pawła II 1B. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).