Warszawa

Bielany, ul. Kolektorska

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Rok budowy
2019
Dostępne od
2019-12-04
Numer oferty
1028/78/OI

Opis nieruchomości

INWESTYCJA ODDANA DO UŻYTKOWANIA !!

Dwupoziomowe apartamenty

Położona w urokliwej, zielonej części Żoliborza, tuż obok pięknie zagospodarowanych parków – Parku “Stawy Kellera” oraz Parku “Kaskada”. Charakterystyczna niska zabudowa mieszkalna najbliższej okolicy to głównie wille i domy jednorodzinne. Bliskie sąsiedztwo stacji metra “Słodowiec” (ok. 5 minut pieszo) oraz innych środków transportu miejskiego, jak również głównych arterii Warszawy, zapewnia swoim mieszkańcom pełny komfort komunikacyjny.

Wyjście z salonu do przynależnego apartamentowi indywidualnego ogródka zapewnia dodatkowy komfort i kontakt z naturą.
Górne kondygnacje przeznaczone zostały na nowoczesne Penthousy z ogródkami usytuowanymi na dachu.

Mapa

Kontakt

Ireneusz Kurzyński

Ireneusz Kurzyński

Broker deweloperski, Pośrednik - licencja zawodowa 2607

Telefon:
608 068 700
Telefon:
22 627 11 87
E-mail:
ireneusz.kurzynski@homeplus.pl
Skype:
irekhomeplus
Numer licencji:
2607

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę HOMEPLUS Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest HOMEPLUS Nieruchomości z siedzibą w Radzymin (05-250) Al. Jana Pawła II 1B. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).