Poznań

Poznań-Grunwald, Grunwaldzka

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Rok budowy
2020
Dostępne od
2020-07-31
Numer oferty
1065/78/OI

Opis nieruchomości

106 apartamentów – od kawalerek po lokale 4-pokojowe – o metrażach od 26 do 90 m2
. Każdy z nich będzie posiadać duże okna, które zapewnią doskonałe doświetlenie wnętrz. Do apartamentów na parterze przynależeć będą
ogródki o powierzchni nawet do 200 m2 z wygodnym dostępem do wody. Pozostałe będą posiadać głębokie balkony, które sprawią, że przebywanie na nich w cieplejsze dni będzie komfortowe.

3-piętrowy budynek zaprojektowano na rzucie zbliżonym do litery C z wewnętrznym, częściowo otwartym, a przede wszystkim zielonym dziedzińcem. W jego centralnej części znajdą się wiśniowe drzewka, które będzie można podziwiać zarówno z okien
oraz balkonów części apartamentów, jak i podczas spacerów – odpoczywając na jednej z umieszczonych tu ławek z pergolami.
Elewacje budynku utrzymano w jasnych, eleganckich kolorach – bieli, szarości oraz jasnego drewna – a także urozmaicono balustradami balkonów wykonanymi ze szkła lub płyty HPL. Po zmroku będą one, podobnie jak teren inwestycji, podświetlone.

Części wspólne to elegancka przestrzeń, którą przemyślano w taki sposób, aby mieszkańcy z przyjemnością wracali do swoich apartamentów. Do ich wykończenia przewidziano nowoczesne rozwiązania i materiały o kolorystyce nawiązującej do elewacji budynku, w tym zabudowane skrzynki pocztowe ze stali nierdzewnej czy duże płytki na posadzkach holi wejściowych. Drzwi do poszczególnych lokali zostaną umieszczone w minimalistycznych, nowoczesnych portalach, a wycieraczki będą wpuszczone w posadzkę. Również oświetlenie w częściach wspólnych zaprojektowano z dbałością o najmniejszy detal, m.in. w formie dyskretnych opraw LED. Na poziomie -1 znajdzie się garaż,
a na parterze rowerownia. Dodatkowo bezpieczeństwo na co dzień zapewnią wideodomofony i stały monitoring.

Lista ofert

Numer oferty Piętro  Pow. w m2 Liczba pokoi Cena za m2 Cena
96765/78/OMS 0 42.32 2 8 247 PLN 349 000 PLN

Mapa

Kontakt

Ireneusz Kurzyński

Ireneusz Kurzyński

Broker deweloperski, Pośrednik - licencja zawodowa 2607

Telefon:
608 068 700
Telefon:
22 627 11 87
E-mail:
ireneusz.kurzynski@homeplus.pl
Skype:
irekhomeplus
Numer licencji:
2607

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę HOMEPLUS Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest HOMEPLUS Nieruchomości z siedzibą w Radzymin (05-250) Al. Jana Pawła II 1B. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).