Wiry

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Rok budowy
2020
Dostępne od
2020-06-30
Numer oferty
1073/78/OI

Opis nieruchomości

Nowoczesne dwupoziomowe mieszkania w zabudowie bliźniaczej blisko Poznania w cichej i spokojnej okolicy, z dala od głównych szlaków tranzytowych.
Osiedle zostało zaplanowane w ergonomiczny i uporządkowany sposób, co zostało uwidocznione na planie osiedla, na którym podano również wymiary poszczególnych działek-ogródów.
Miejscowość Wiry to niewielka, spokojna i urokliwa miejscowość pod Poznaniem z dogodnym dojazdem do stolicy Wielkopolski.

Lokale 4-pokojowe o powierzchni 79m2
składające się z:
salonu z aneksem, wc i pomieszczenia gospodarczego oraz 3 sypialni oraz łazienki na piętrze.
Każdy lokal posiada miejsce parkingowe.

Budynek dwupoziomowy typu "bliźniak" wyposażony jest w rozwiązania, które ułatwiają i uprzyjemniają odpoczynek. Każde mieszkanie posiada własny wyodrębniony ogródek.

Tradycyjna konstrukcja budynku z pustaka ceramicznego, ścianki działowe murowane, dachówka ceramiczna, ocieplenie styropianem
okna PVC (kaseta wraz z prowadnicami do rolet), drzwi wejściowe, tynk wewnątrz gipsowy maszynowy, zewnętrzny „baranek”
Instalacja centralnego ogrzewania, dwufunkcyjny piec gazowy z elektronicznym zapłonem oraz grzejniki płytowe
Instalacja RTV, utwardzenie terenu na osiedlu oraz ogrodzenie

Lista ofert

Numer oferty Piętro  Pow. w m2 Liczba pokoi Cena za m2 Cena
96779/78/OMS 0 79.01 4 4 797 PLN 379 000 PLN

Mapa

Kontakt

Ireneusz Kurzyński

Ireneusz Kurzyński

Broker deweloperski, Pośrednik - licencja zawodowa 2607

Telefon:
608 068 700
Telefon:
22 627 11 87
E-mail:
ireneusz.kurzynski@homeplus.pl
Skype:
irekhomeplus
Numer licencji:
2607

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę HOMEPLUS Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest HOMEPLUS Nieruchomości z siedzibą w Radzymin (05-250) Al. Jana Pawła II 1B. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).