Warszawa

Wilanów, ul. Bruzdowa

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Rok budowy
2020
Dostępne od
2020-03-31
Numer oferty
1024/78/OI

Opis nieruchomości

26 000 PLN - pojedyncze miejsce postojowe 47 000 PLN - podwójne miejsce postojowe w bud. 9, dostępne tylko do mieszkań z bud. 9. W inwestycji brak windy, oprócz budynku nr. 9

Etap 1
W ramach 1 etapu przedsięwzięcia deweloperskiego powstały 4 budynki. Cały zespół budynków to w sumie 31 lokali, garaże podziemne i plac zabaw.

4 budynki zaprojektowano jako wolnostojące, o trzech kondygnacjach naziemnych. Zostaną pokryte dachem płaskim. Ich wysokość powyżej 9 m, jednak poprzez cofnięcie najwyższej kondygnacji i zastosowanie odpowiednich barw, wysokość zostanie optycznie zmniejszona.

Dla inwestycji zastosowano udogodnienia dla potrzeb osób niepełnosprawnych. Dotyczy to także garażu, gdzie przewidziane są miejsca parkingowe o odpowiednich gabarytach, a także winda osobowa.

Garaże podziemne zaprojektowano pod budynkami o numerach: 1 i 3. W obu znajdą się specjalnie wydzielone klatki schodowe, które umożliwią dostęp do parkingu pozostałym mieszkańcom. Do garaży będzie prowadził wspólny zjazd z drogi wewnętrznej, który częściowo zostanie zadaszony i pokryty piękną roślinnością.

Etap 2

Etap II to 5 wolnostojących budynków (nr 5-9) o trzech kondygnacjach naziemnych, z podziemnym garażem. Cały kompleks to w sumie 40 ustawnych lokali mieszkalnych, spełniających nowoczesne standardy.

Budynki zostaną przykryte dachem płaskim, a ich wysokość wyniesie powyżej 9 m.

Wysokość budynków zostanie optycznie zmniejszona poprzez cofnięcie najwyższej kondygnacji oraz zastosowanie wyróżnienia kolorystycznego. Dach najwyższego z budynków (nr 9) zostanie pokryty roślinnością ekstensywną, co znacznie podniesie wartość estetyczną i ekologiczną budynku.

Garaże podziemne zaprojektowano pod budynkami o numerach: 5, 7 i 9. W budynkach 5 i 7 przewidziano klatki schodowe, które umożliwią korzystanie z garażu mieszkańcom pozostałych nieruchomości. Z myślą o osobach niepełnosprawnych między budynkami 5 i 7 zostanie zamontowana winda osobowa, pozwalająca na zjazd do garażu. Tam też wyznaczono miejsca parkingowe o większej powierzchni, dostosowane do potrzeb osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Winda i miejsca parkingowe o większych gabarytach znajdą się również w garażu pod budynkiem nr 9. Zarówno do garażu pod budynkami 5 i 7, jak i do miejsc parkingowych pod budynkiem 9 prowadzą zjazdy z drogi wewnętrznej. Zostaną one częściowo zadaszone stropem pokrytym zieloną roślinnością.

Dane techniczne
Wykończenie części wspólnej budynków i terenu wokół nieruchomości:

Stolarka drzwiowa wejściowa do klatek schodowych: aluminiowa, przeszklona.
Stolarka drzwiowa wewnątrzklatkowa (drzwi wejściowe do mieszkań): antywłamaniowe, klasy co najmniej RC03. Drzwi wejściowe do lokali mieszkaniowych o wysokości ok. 200 cm - ozdobione elementami dekoracyjnymi; na portalu umieszczony zostanie numer lokalu.
Stolarka drzwiowa w garażu: stalowa.
Brama garażowa: podnoszona segmentowa, wyposażona w automatykę do otwierania, sterowana pilotem.
Elewacje: tynki cienkowarstwowe oraz płyty dekoracyjne.
Balustrady balkonów: stalowe, ażurowe; balustrady tarasów na piętrze +2: częściowo jako attyka; przegrody międzybalkonowe: panel drewnopodobny w ramie stalowej; obróbki blacharskie: blacha powlekana.
Klatki schodowe: schody – konstrukcja żelbetowa; ściany, sufity, spód oraz boki biegów schodowych – tynki malowane; posadzka z gresu; balustrady stalowe - malowane proszkowo; pochwyt drewniany; stalowe drzwi do klatek schodowych na kondygnacjach podziemnych.
Korytarze piętrowe: na parterze część ścian wykończona okładzinami dekoracyjnymi; pozostałe ściany pokryte tynkiem gipsowym lub płytami gipsowo-kartonowymi i pomalowane; ściany korytarzy na piętrach – tynk malowany; sufity - tynk gipsowy malowany; lokalnie zabudowy z płyt gipsowo-kartonowych; posadzki na korytarzach - gres.
Instalacja oświetlenia klatek schodowych.
Instalacja domofonowa.
Instalacja RTV, internet, telefoniczna (okablowanie).
Winda dla garażu podziemnego (pomiędzy budynkiem nr 5 i 7): hydrauliczna.
Winda budynek nr 9: elektryczna.
Instalacja wentylacji oraz ogrzewania: wentylacja – grawitacyjna; na parterach - grzejniki c.o.; na parterze budynku nr 9 przewidziano kotłownię gazową zasilającą budynki nr 5, 6, 7, 8 i 9 w ciepłą wodę oraz ogrzewanie.
Zagospodarowanie terenu: zjazdy do garażu, chodniki, oświetlenie terenu, ogrodzenie ogródków lokatorskich, tereny zieleni, plac zabaw, oświetlenie, ogrodzenie terenu od strony zachodniej i północnej.
Dojście do budynku: tarasy wykonane z płyt betonowych oraz kostki betonowej.
Zjazdy do garażu: wykonane z kostki betonowej oraz jako nawierzchnia płyty żelbetowej monolitycznej.
Jedno wbudowane pomieszczenie śmietnika: drzwi wejściowe - stalowe lub aluminiowe; pomieszczenie wykończone płytkami gresowymi do wysokości 2m.
Stolarka okienna: pcv.

Lista ofert

Numer oferty Piętro  Pow. w m2 Liczba pokoi Cena za m2 Cena
100928/78/OMS 2 80.32 4 8 690 PLN 697 980 PLN
100927/78/OMS 1 125.45 6 8 820 PLN 1 106 469 PLN
95603/78/OMS 2 79.95 4 8 690 PLN 694 765 PLN

Mapa

Kontakt

Ireneusz Kurzyński

Ireneusz Kurzyński

Broker deweloperski, Pośrednik - licencja zawodowa 2607

Telefon:
608 068 700
Telefon:
22 627 11 87
E-mail:
ireneusz.kurzynski@homeplus.pl
Skype:
irekhomeplus
Numer licencji:
2607

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę HOMEPLUS Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest HOMEPLUS Nieruchomości z siedzibą w Radzymin (05-250) Al. Jana Pawła II 1B. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).