Zabrze

Centrum Południe, ul. Franklina Roosevelta

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Rok budowy
2023
Liczba pięter
3
Dostępne od
2023-09-01
Status budynku
UnderConstruction
Rynek
Pierwotny
Numer oferty
1591/78/OI
Nazwa inwestycji
Kameralny budynek z centrum Zabrza
Inwestycja Zabrze Centrum Południe Franklina Roosevelta
 

Opis nieruchomości

Nowoczesne apartamenty, których metraż wynosi od 25 do 58 m2. Pomieszczenia są wysokie, dobrze doświetlone i przestronne.

Budynek został zaprojektowany w nowoczesnym stylu. Jego elewacja utrzymana jest w kolorystyce biało-czarnej, z dodatkami drewna. Okna w mieszkaniach są duże, a w ciągach komunikacyjnych wstawiono sporych rozmiarów szyby, gwarantujące doświetlenie klatki schodowej.

Wokół budynku wydzielona została przestrzeń do wypoczynku na świeżym powietrzu. Trawy, drzewa i kwiaty zostały wizualnie odciążają budynek oraz czynią go atrakcyjniejszym dla rodzin z dziećmi. Przewidziane zostało także ustawienie wygodnych ławek.

33 mieszkania, ( przede wszystkim kawalerki i małe metraże )
Budynek 3 piętrowy z windą, ogólnodostępny parking dla mieszkańców (nie ma hali garażowej i miejsc przypisanych, komórek lokatorskich też brak).

Termin zakończenia budowy: sierpień 2023

Nieopodal znajduje się kościół, apteka, szpital oraz szkoły i przedszkola. W pobliżu są również uczelnie wyższe, obiekty zabytkowe i urzędy, w których można załatwić najpilniejsze sprawy. W okolicach można znaleźć także parki, mniejsze skwery zielone i miejsca wypoczynkowe.

Lista ofert

Numer oferty Piętro  Pow. w m2 Liczba pokoi Cena za m2 Cena
115940/78/OMS  PLN  PLN

Mapa

Kontakt

HOMEPLUS Nieruchomości

Telefon:
602 713 113
E-mail:
oferty@homeplus.pl
Skype:
irekhomeplus

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę HOMEPLUS Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest HOMEPLUS Nieruchomości z siedzibą w Radzymin (05-250) Al. Jana Pawła II 1B. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).