Gliwice

ul. Pszczyńska

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Rok budowy
2022
Dostępne od
2022-10-31
Numer oferty
1394/78/OI

Opis nieruchomości

Oferowane Mikro Apartamenty są budowane w podwyższonym standardzie wykończenia deweloperskiego – wyposażone będą m.in. we wszystkie instalacje wewnętrzne, włącznie z grzejnikami, TV/SAT, Internet, wysokiej jakości tynki i wylewki oraz wykończone balkony. Budynki zaprojektowane są w nowoczesnych technologiach zapewniających klientom wyjątkowy komfort użytkowania. Poprzez zastosowanie wysoko energooszczędnych materiałów elewacyjnych zapewnione będą niezwykle niskie koszty eksploatacji.
Wszystkie lokale parterowe posiadają tarasy wykonane z wysokiej jakości płyt tarasowych oraz ogrody do wyłącznego korzystania przez ich właścicieli.

Cena brutto m. p. w garażu podziemnym: 36 900 - 41 900 zł


Nowoczesna i elegancka architektura oraz wysublimowany klimat apartamentowca.
Pralnio - suszarnie do dyspozycji użytkowników
Monitoring całą dobę wraz z recepcją
Podwyższony standard wykończenia deweloperskiego, w tym silikonowe samo oczyszczające się i najtrwalsze tynki zewnętrzne, wszystkie
instalacje wewnętrzne, grzejniki, TV/SAT, Internet
Wysokiej klasy tynki oraz wylewki
Wyszukany komfort użytkowania przy jednoczesnej wysokiej energooszczędności
Eleganckie wykończenie klatek schodowych i korytarzy
Nowoczesne windy komunikacyjne
Profesjonalne zagospodarowanie terenu wokół budynku, nasadzenia i pielęgnacja terenów zielonych przez profesjonalną firmę ogrodniczą.

Mapa

Kontakt

Ireneusz Kurzyński

Ireneusz Kurzyński

Broker deweloperski, Pośrednik - licencja zawodowa 2607

Telefon:
608 068 700
E-mail:
ireneusz.kurzynski@homeplus.pl
Skype:
irekhomeplus
Numer licencji:
2607

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę HOMEPLUS Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest HOMEPLUS Nieruchomości z siedzibą w Radzymin (05-250) Al. Jana Pawła II 1B. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).